Özel Adora Kız Öğrenci Yurdu

Özel Adora Kız Öğrenci Yurdu Özel Adora Kız Öğrenci Yurdu Özel Adora Kız Öğrenci Yurdu Özel Adora Kız Öğrenci Yurdu Özel Adora Kız Öğrenci Yurdu Özel Adora Kız Öğrenci Yurdu Özel Adora Kız Öğrenci Yurdu Özel Adora Kız Öğrenci Yurdu Özel Adora Kız Öğrenci Yurdu Özel Adora Kız Öğrenci Yurdu Özel Adora Kız Öğrenci Yurdu Özel Adora Kız Öğrenci Yurdu Özel Adora Kız Öğrenci Yurdu Özel Adora Kız Öğrenci Yurdu Özel Adora Kız Öğrenci Yurdu Özel Adora Kız Öğrenci Yurdu Özel Adora Kız Öğrenci Yurdu Özel Adora Kız Öğrenci Yurdu Özel Adora Kız Öğrenci Yurdu

Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak faaliyet gösteren Özel Şeker Kız Öğrenci Yurdumuz, kalite, konfor ve güvenden ödün vermeyen, üniversite öğrencilerimizin memnuniyetini sağlamak amacıyla hizmet veren, İstanbul'un en nezih semtlerinden aynı zamanda  bir çok Üniversiteye kolaylıkla ulaşım imkanı bulunan Beşiktaş'tadır. Şeker Kız Öğrenci Yurdunun, hiçbir siyasi kurum, kuruluş ve cemaat ile ilişkisi yoktur.
 
Uzman kadromuzla yurt anlayışında otel standartlarını yakalayan yurdumuz öğrencilerimizin yüksek memnuniyetini hedeflemektedir. Şeker Kız Öğenci Yurdu, öğrencilerin talep ve ihtiyaçlarına çözüm odaklı yönetim anlayışıyla hizmet vermektedir. Öğrencilerimizin huzur ve güvenliği için 24 saat nöbetçi idareci ve uzman kadromuz ile güvenlik sağlanıyor.

Yurdumuz 24 saat boyunca güvenlik kamerasıyla kontrol altında tutulmaktadır. Ayrıca 7/24 dış güvenliği sağlamak amacıyla Erkek güvenlik personelleri hizmet vermektedir. Standartlara uygun olarak en son sistem yangın dolapları,alarm sistemleri ve ekipmanları ile donatılmış yurt binamız, alınan tüm yangın , güvenlik tedbirleri ile eksiksiz ve müdahaleye hazır durumdadır.

 

 

Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 02122272760
Fax: 02122273766
GSM: 05332580741
WEB: www.adorakizogrenciyurdu.com
Dikilitaş Mah. Ömür Sok. No: 4 Beşiktaş/İstanbul
Yetkili Kişi: Figen Korkmaz
Kapasite: 0 / 90
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Yok
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Var
Valiz Odası : Yok
Bilgisayar Odası : Var
Asansör : Var
Deprem Raporu : Yok
Odalarda Balkon : Yok
Kafetarya : Yok
Teras : Yok
Bahçe : Var
Kütüphane : Yok
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Var
Hobi Alanı : Yok
Revir : Var
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Yok
Mutfak : Var
Su Deposu : Yok
Otopark : Var
Sığınak : Yok
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Var
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Var
Televizyon : Var
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Var
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Yok
Komidin : Var
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Fitness Salonu
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 24 Saat
Yemek : Kahvaltı
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Yok
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Yok
Oyun Odası : Yok

Avantajlar

Şeker Kız Öğrenci yurdu yeni yangın ve deprem yönetmeliğine uygun ve yüksek standartlara sahip tam güvenlikli bir yapıda öğrencilerimize hizmet vermektedir. 24 saa kameralarla takip sistemimiz vardır.Odalarımız temiz, konforlu ,ferah ve aydınlık olması sebebiyle öğrencilerimize rahat bir ortam sunmaktadır.Spor salonumuz yurt öğrencilerimize hizmet vermektedir.Otoparkımız , çamaşırhanemiz mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etkinlikler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ulaşım

Yurdumuz Barbaros Bulvarının başında olup, Yıldız Teknik Üniversitesine 3 dk , Bahçeşehir Üniversitesine 15 dk yürüme mesafesindedir.Ayrıca Beşiktaş ilçe merkezine çok yakın mesafede olduğu için bir çok üniversiteye kolaylıkla ulaşım imkanı sunmaktadır.