Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu

Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu Özel Cumhuriyet Kız Öğrenci Yurdu

Değerli Anneler, Babalar ve Öğrenciler; Bu çatı altında biz çok büyük bir aileyiz. Öğrencilerimizi menfi etkilerden uzak tutarak, okullarında başarılarının sağlanması temel ilkemizdir. Üniversiteyi kazanan öğrencilerin ilk aklına gelen "Nerede kalacağım?" sorusu kolayca; “Yurt ya da ev “olarak cevaplandırılır. Sizin için, hangisinin daha avantajlı ve doğru tercih olduğuna bir bakalım. Evde kalmak isteyen öğrenci, tanımadığı bir çevrede öncelikle; -Ev bulmak, -Kiralamak, Temizlemek, -Eşya satın almak, -Döşemek (vb) gibi sıfırdan bir ev kurmanın zorluklarıyla birlikte, bunun yüksek parasal maliyetini de karşılamak durumundadır. Bu zorluklar bir şekilde aşılmış olsa bile, evde kalan öğrenci: -Yemek, -Çamaşır, -Bulaşık, -Temizlik, -Sosyal çevre bulma, gibi zaman kaybettiren; bunlardan daha da önemlisi, -Güvenlik gibi yaşamı doğrudan etkileyen, büyük sorunların sürekli baskısı altında kalmaktadır. Bu nedenledir ki biz size: çok daha güvenli bir ortamda; daha ekonomik, daha rahat, daha sorunsuz yaşanan yurtlarımızı öneriyoruz. Çünkü: -Yurtlarımızda evde yaşanan sorunların hiç birisi yaşanmaz. -Yurtlarımızda yemek yapma, bulaşık yıkama sorununuz olmaz. -Çamaşır makineleri ve ütü odaları sayesinde çamaşır derdiniz olmaz. -Görevliler odanızı temizlediği için temizlik probleminiz olmaz. -Kira, elektrik, su, telefon, İnternet faturaları yatırmak için zaman kaybınız olmaz. - Bunlardan artan zamanı da çalışma ve etüt odalarında, gelecekteki başarınızı şekillendirmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca:24 saat sıcak su ve doğal-gaz için ekstra bir ödeme yapmadan; gece-gündüz görevlileri ve kurulu kamera sistemiyle sağlanan güvenli bir ortamda; ilgi ve tercihlerinize göre sizi kabul etmeye hazır bir sosyal çevre içinde, çok daha ekonomik, çok daha kaliteli bir yaşam, sizi beklemektedir. Ordu’ da yüksek öğrenim de okuyan kız öğrencilerimize; Otel konforunda ve ev sıcaklığında hizmet vermenin haklı gururunu taşıyoruz.   "M.E.B ORDU ÖZEL CUMHURİYET KIZ ÖĞRENCİ YURDU"  BİR AİLE ŞİRKETİ OLUP, HİÇ BİR VAkIF CEMAAT İLE İLİŞKİSİ YOKTUR..!      

Bu yurt Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlıdır.
Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 04522336666
Fax: 04522336666
GSM: 05053759235 - 05053759236
WEB: www.orducumhuriyetkizyurdu.com
Cumhuriyet Mah. Mustafa Kemal Bulvarı No:140 Altınordu/Ordu
Yetkili Kişi: Zülküf BAŞTÜRK
Kapasite: 0 / 80
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Var
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Var
Bilgisayar Odası : Var
Asansör : Var
Deprem Raporu : Var
Odalarda Balkon : Var
Kafetarya : Var
Teras : Var
Bahçe : Var
Kütüphane : Var
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Var
Hobi Alanı : Var
Revir : Var
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Var
Mutfak : Var
Su Deposu : Var
Otopark : Var
Sığınak : Var
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Yok
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Var
Televizyon : Yok
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Yok
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Var
Komidin : Var
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Fitness Salonu
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 24 Saat
Yemek : Kahvaltı
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Yok
Extranet : Yok
Veli Odası : Var
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Yok
Oyun Odası : Var

Ulaşım

  Yurdumuz Giresun Ordu karayolu üzerinde  olup, üniversiteye 300 Metre uzaklıktadır. Yurdumuz, üniversiteye en yakın yurttur.