Özel Kardelen Kız Öğrenci Yurdu

Özel Kardelen Kız Öğrenci Yurdu Özel Kardelen Kız Öğrenci Yurdu Özel Kardelen Kız Öğrenci Yurdu Özel Kardelen Kız Öğrenci Yurdu Özel Kardelen Kız Öğrenci Yurdu Özel Kardelen Kız Öğrenci Yurdu Özel Kardelen Kız Öğrenci Yurdu Özel Kardelen Kız Öğrenci Yurdu Özel Kardelen Kız Öğrenci Yurdu

Üniversiteyi kazanarak Kahramanmaraş’ı tercih ettiğinizden dolayı Kardelen Kız Öğrenci Yurdumuz adına sizleri kutlarız. Kaliteyi yaşam biçimi olarak benimsemek; kalite sürekliliğini sağlamak ve iyileştirmek; Sütçü İmam Üniversitesi öğrencilerimizin memnuniyetini sağlamak; kurumumuzun güvenilirliğini ve saygınlığını arttırmak; verilen hizmetlerin sürekliliğini ve gelişimini güvence altına almak; hizmete odaklanmış kadromuz sayesinde yüksek kalitede konaklama hizmeti vermek; hizmet sunumları yaparken kültürel ve sosyal alanlarda düzenlenecek etkinliklerle öğrencilerimizin iç huzuruna katkıda bulunmak politikamızdır. Hiçbir siyasi kurum, kuruluş, cemiyet ve cemaat ile ilişkimiz olmayıp ; T.C. MEB mevzuatlarına bağlı olan yurdumuz aile sıcaklığını arayan, sessizliği ve sakinliği tercih eden öğrencilerimizin adresidir. Yurdumuz aynı zamanda güven, huzur, başarı ve kalite arayan öğrencilerimizin adresi olmayı amaçlamaktadır. Güler yüzlü ekibimiz ile birlikte sınırsız ve hoşgörülü bir hizmet anlayışıyla öğrencilerimizin ve ailelerinin memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 03442144454
Fax: 03442144454
GSM: 05303937734
WEB: www.kardelenkizyurdu.org
İsmetpaşa Mah. Dedezade Sk. No:16/A Kahramanmaraş
Yetkili Kişi: Buse FIRAT
Kapasite: 0 / 120
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Var
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Yok
Bilgisayar Odası : Var
Asansör : Yok
Deprem Raporu : Yok
Odalarda Balkon : Yok
Kafetarya : Var
Teras : Var
Bahçe : Var
Kütüphane : Var
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Var
Hobi Alanı : Var
Revir : Var
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Var
Mutfak : Var
Su Deposu : Var
Otopark : Yok
Sığınak : Var
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Yok
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Yok
Televizyon : Yok
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Var
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Var
Komidin : Var
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Fitness Salonu
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 12 Saat
Yemek : Kahvaltı, Akşam Yemeği
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Yok
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Yok
Oyun Odası : Yok

Avantajlar

• 2, 4 ve 6 kişilik temiz ve ferah odalar   • Hijyen kurallarından ödün vermeden temizlenen banyo ve tuvaletler   • 7/24 kesintisiz sıcak su   • 7/24 kesintisiz internet   • Öğrencilerimizin sorunsuz bir şekilde çalışabilmelerini sağlayabilecek kütüphane   • Bilgisayarı olmayan öğrencilerimiz için bilgisayar salonu   • Şehrin nezih ve kaliteli bir işletmesi olan Beren Club aşçıları tarafından hazırlanan ücretsiz sabah kahvaltısı ve akşam yemeği   • Ücretsiz çamaşırhane   • Tüm öğrencilerimiz için düzenli ve ücretsiz göz ve diş muayenesi   • Yurt binamızın çevresi 7/24 güvenlik kameraları ile izlenmektedir.

Ulaşım

• Önem arzeden devlet kurumları, hastaneler ve alış veriş merkezleri ile iç içe olması.   • Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi Yerleşkelerinin hepsine çok rahat ulaşım imkanı.