Özel Alkın Kız Öğrenci Yurdu

Özel Alkın Kız Öğrenci Yurdu Özel Alkın Kız Öğrenci Yurdu Özel Alkın Kız Öğrenci Yurdu Özel Alkın Kız Öğrenci Yurdu Özel Alkın Kız Öğrenci Yurdu Özel Alkın Kız Öğrenci Yurdu Özel Alkın Kız Öğrenci Yurdu Özel Alkın Kız Öğrenci Yurdu Özel Alkın Kız Öğrenci Yurdu Özel Alkın Kız Öğrenci Yurdu Özel Alkın Kız Öğrenci Yurdu Özel Alkın Kız Öğrenci Yurdu Özel Alkın Kız Öğrenci Yurdu Özel Alkın Kız Öğrenci Yurdu Özel Alkın Kız Öğrenci Yurdu Özel Alkın Kız Öğrenci Yurdu

Ankarada kız öğrenci yurdu arıyorsanız, 2000 yılında kurulmuş olan Alkın Kız Öğrenci Yurdumuz, Atatürk ilke ve inklaplarına tam bağlı, modern, öğrenci eksenli hizmetleriyle ön plana çıkan bir kız öğrenci yurdudur.Modern, kaliteli, disiplinli hizmet anlayışı, deneyimli, profesyonel ve güler yüzlü yönetim kadrosuyla 2000 yılında faaliyetlerine başlayan yurdumuz bugünde aynı çizgisini devam ettirerek öğrencilerimize en iyi hizmeti vermektedir.

Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 03122237090
GSM: 05324772141
WEB: www.alkinkizyurdu.gen.tr
Emek Mah. 10.Cad. 8. Sok. (Eski 71.Sok.) No: 43 Çankaya/Ankara
Yetkili Kişi: Banu Hanım
Kapasite: 0 / 103
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Var
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Yok
Bilgisayar Odası : Yok
Asansör : Yok
Deprem Raporu : Var
Odalarda Balkon : Yok
Kafetarya : Var
Teras : Yok
Bahçe : Var
Kütüphane : Yok
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Yok
Hobi Alanı : Yok
Revir : Var
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Yok
Mutfak : Var
Su Deposu : Var
Otopark : Yok
Sığınak : Yok
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Yok
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Yok
Televizyon : Var
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Yok
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Yok
Komidin : Var
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Yok
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 24 Saat
Yemek : Kahvaltı, Akşam Yemeği
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Yok
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Yok
Oyun Odası : Yok

Avantajlar

Yurdumuzda kalmakta olan öğrencilerimiz ile personelimizin huzur ve güveninin sağlanması amacı ile yurdumuzda, resmi tatiller dahil 24 saat ve kesintisiz olarak güvenlik hizmetleri verilmektedir. Öğrencilerimizin güvenli bir şekilde barınabilmesi için binamızın dış cephesi ve giriş kapımız 5 farklı güvenlik kamerasıyla 24 saat kontrol altında tutulmaktadır. Gece ve gündüz çalışan bayan personelimiz tarafından öğrencilerimizin ihtiyaçlarına 24 saat cevap verilmektedir. Ayrıca yurt bahçemizde güvenliği sağlamak amacıyla köpeğimiz bulunmaktadır.

Yurdumuzun yangına karşı korunması, yangının önlenmesi, söndürülmesi için gereken önlemler ve bu önlemlerin uygulanması konusundaki hususlarda tüm personelimiz eğitim programları ve yönetmelikle bilgilendirilmektedir. Öğrencilerimize dönem içinde kesintisiz olarak yurdumuzun içinde bulunan teçhizatlarla (yangın merdiveni, yangın tüpleri, merdiven çıkışı, alarm sistemi vb.) ilgili bilgi verilmektedir.

Etkinlikler

Yurdumuzun bahçesi tam bir dinlenme ve sohbet köşesidir.Bahçemizi rahatlıklar kullanabilirsiniz. Ayrıca sene içerisinde süpriz etkinliklerde gerçekleştirmekteyiz.

Ulaşım

ANKARA ÜNİVERSİTESİ:

 

Yurdumuzun karşısındaki Emek metro istasyonundan okula 5 dakikada ulaşım sağlanabilir. Bunun dışında yurdumuzun yanından geçen minibüslerle de 15 dakikada okula ulaşım sağlanabilir.

 

ATILIM ÜNİVERSİTESİ:

 

Servisler yurdumuzun karşısından hareket etmektedir.
Sabah 07:30-12:00 arasında 15 dakika aralıklarla 12:00-16:00 arasında 30 dakika aralıkla okul servisleri geçmektedir.
Servis saatleri dışında sabah 06:30 dan 22:00 ye kadar okula minibüslerle de ulaşım sağlanabilir. Minibüsler 15 dakika aralıklarla geçmektedir.

 

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ:

 

Yurdumuzun karşısında okul servisleri 07:30-12:00 saatleri arasında 15 dakika aralıklarla 12:00-16:00 saatleri arasında 30 dakika aralıklara geçmektedir. Bunun dışında 06.30-22:00 saatleri arasında 15 dakika aralıklarla geçmekte olan minibüslerle de okula ulaşım sağlanabilmektedir.

 

BİLKENT ÜNİVERSİTESİ:

 

Yurdumuza 5 dakikalık yürüyüş mesafesi uzaklıkta olan AŞTİ önünden 08:00 de okul servisleri geçmektedir. Ayrıca Sıhhiye güzergahından 08:00-19:00 saatleri arasında 60 dakika aralıklarla hareket eden okul servisleri AŞTİ deki servis durağında durmaktadır.Bunun dışında yurdumuza 10 dakikalık yürüyüş mesafesi uzaklıkta olan Milli Kütüphane önünden de 08:00-19:00 saatleri arasında geçmekte olan okul servisleriyle okula ulaşım sağlanmaktadır.

 

ÇANKAYA ÜNİVERSİTESİ:

 

Yurdumuzun karşısından okul servisleri sabah 07:30-12:00 saatleri arasında 30 dakika aralıklarla 12:00-16:00 saatleri arasında 60 dakika aralıklarla hareket etmektedir.
Bunun dışında yine servis duraklarının bulunduğu yerden saat 06:30-22:00 saatleri arasında geçmekte olan minibüslerle de okula ulaşım sağlanabilir.

 

FATİH ÜNİVERSİTESİ:

 

Yurdumuzun karşısındaki metro istasyonundan metro ile aktarma yapıldıktan sonra ostim durağından okulun anlaşmalı servisleriyle ücretsiz olarak okula 10 dakikada ulaşım sağlanabilir.

 

GAZİ ÜNİVERSİTESİ:

 

Hukuk Fak.- Dişçilik- İletişim Fak. : 2 dakikalık yürüyüş mesafesi
İktisat ve Mühendislik Fak. : Metroyla 5 dakikalık uzaklıktadır.

 

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ:

 

Yurdumuzun karşısından okul servisleri sabah 07:30-12:00 saatleri arasında 15 dakika aralıklarla 12:00-16:00 saatleri arasında 30 dakika aralıklarla hareket etmektedir.
Bunun dışında yurdumuzun yanından tek servis olarak geçen 08:30 servisi bulunmaktadır. Yurdumuzla Milli Kütüphane arası 10 dakikalık yürüyüş mesafesindir. Öğrencilerimiz bu servisleri de kullanabilmektedir.
Ayrıca 8. cadde sonundan saat başı geçen okul servislerinden de yararlanabilirler.

 

ODTÜ ÜNİVERSİTESİ:

 

ODTÜ servisleri yurdumuzun karşısından sabah 07:00-12:00 saatleri arasında 15 dakika aralıklarla 12:00-16:00 saatleri arasında 30 dakika aralıklarla hareket etmektedir. Bunun dışında yurdumuzun karşısından sabah 06:30-22:00 saatleri arasında geçmekte olan çift katlı otobüslerle de okula ulaşım sağlanabilir. Bunun dışında yine 06:30-22:00 saatleri arasına geçmekte olan minibüslerle de okula ulaşılabilir.

 

TOBB ÜNİVERSİTESİ:

 

Yurdumuzun karşısından okul servisleri 07:30-12:00 saatleri arasında 15 dakika aralıklarla 12:00-16:00 saatleri arasında 30 dakika aralıklarla geçmektedir. Okul servisleri çift yönlü güzergah izlediği için öğrencilerimiz hem Söğütözü yönünde hem de Beştepe yönünden okula ulaşım sağlayabilirler.

 

UFUK ÜNİVERSİTESİ:

 

Yurdumuza yürüyüş mesafesi olarak 20 dakika uzaklıktadır. Ayrıca yurdumuzun önünden 15 dakikada aralıklarla okula ulaşım sağlanabilir. Minibüsle de okula ulaşım 5 dakikada sağlanabilir.