Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart

Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart Karesi - Ataman Kız Öğrenci Apart

KARESİ KIZ ÖĞRENCİ YURDU:

Balıkesir’e Üniversite eğitimi için gelen öğrencilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, temel ihtiyaç ve hakları olan nitelikli, hijyenik yaşam koşullarını sağlamak suretiyle en kaliteli barınma hizmetini vermektir. Sürekli gözden geçirilen kalite hedefimizi en yükseğe taşımak, barınma hizmetini en iyi seviyede tutmak, öğrencilerimizin rahatı ve konforu için gerekli olan tüm düzenlemeleri özenle yerine getirmek, kurumumuzun güvenilirliğini ve saygınlığını artırmak en önemli görevlerimiz arasındadır. Bu hedefte yürürken profesyonel, tecrübeli ve güler yüzlü yönetim kadromuz ile öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindeyiz. Yurdumuz T.C. Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak çalışmakta ve Bakanlık tebliğlerine uygun olarak yönetilmektedir.

www.karesikizogrenciyurdu.com


ATAMAN REZİDANS APART :
 

Çağdaş yönetim anlayışıyla öğrencileriyle ve kalan tüm konuklarıyla bütünleşmeyi esas alan ATAMAN REZİDANS & APART'ımız değerli öğrencilere ve çalışan bayanlara özverili hizmet vermenin bilincinde olan ve bu hedefle hareket eden ciddi ve saygın bir kuruluştur. Barındırdığımız üniversiteli gençlerinin, ailelerinin, çalışan bayanların beğenisini ve taktirini almaktan dolayı kıvanç duyuyoruz.

Öğrenci konaklama hizmetlerine bugüne kadar kazandırdığımız yüksek standartların daha da üzerine çıkma gayesiyle yaptığımız ve bu sene hizmete soktuğumuz ATAMAN REZİDANS & APART ile hizmetinizdeyiz. Tek ve iki kişilik lüks donanımlı ve her türlü gereksinimleri karşılayacak oda konseptleriyle planlanan apart-yurdumuz farklı ve cazip oda seçenekleriyle siz değerli öğrencilerin, ailelerinin ve çalışan bayanların beğenisine sunulmuştur.

ATAMAN REZİDANS & APART ailesi olarak, öğrencilerimize üniversite eğitimleri süresince alışılmış standartların daha üstünde yüksek kaliteli hizmet sunmak, güler yüzlü ve her daim konaklayanların rahatını düşünen kadrosuyla da öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenlikli bir ortam sunmayı amaç edinmiştir. En önemli deneyimimiz 6 yıldır hizmette olan KARESİ KIZ ÖĞRENCİ YURDUMUZDUR. Yurt-apartımız Balıkesir’in en gözde ve en merkezi yerinde olup sosyal yaşamın ve şehir içi toplu ulaşım hatlarının birleşme noktasındadır.

www.atamanrezidans.com

 


 

 

Yurt Türü:
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 02662437710 - 02662434656 - 02662449658 - 02662449659
Fax: 02662434656
GSM: 05055238593 - 05327778129
WEB: www.karesikizogrenciyurdu.com
Karesi Kız Yurdu: Atatürk Mah.Bandırma Cad. No: 105/B Emniyet Md. Karşısı Balıkesir Ataman Rezidans Apart: Atatürk Mahallesi Dereboyu Sokak No : 37-41 Otel Basri Yanı Merkez/Balıkesir
Yetkili Kişi: Serap İşçi
Kapasite: 0 / 120 + 140
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Var
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Yok
Bilgisayar Odası : Var
Asansör : Var
Deprem Raporu : Yok
Odalarda Balkon : Yok
Kafetarya : Var
Teras : Yok
Bahçe : Yok
Kütüphane : Var
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Var
Hobi Alanı : Yok
Revir : Var
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Var
Mutfak : Yok
Su Deposu : Var
Otopark : Var
Sığınak : Var
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Var
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Yok
Televizyon : Var
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Yok
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Var
Komidin : Var
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Fitness Salonu
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 12 Saat
Yemek : Yok
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Kartlı Giriş
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Yok
Oyun Odası : Yok

Avantajlar

 

• Evde kaldığı süre içerisinde güvenliğini sağlayacak ve sorumluluğunu alacak kişi veya kurumlar olmayacaktır.


• Öğrencilerimiz, temel ihtiyaçları olan yemek, ısınma, bulaşık, tamirat gibi işleri düşünmeden tamamen derslerine adapte olacaktır.


• Öğrencilerin yurtta sınıf arkadaşları ve dersleri ortak olan başka bölümden arkadaşları ile ortak bilgi paylaşımları ve yardımlaşmaları olacak. Bireysel ve ekip olarak çalışma disiplinini kazanarak başarılara imza atılacak.


• Hem yurt ortamı içinde öğrencilere hazırlanan alanlar, hem de yurdun bulunduğu konum itibariyle sosyal tesislere yakın olmasından ötürü öğrenci kendini aktivite adına alternatifsiz bulmayacaktır.


• Öğrencilerin gidebilecekleri, gezebilecekleri yerler açısından Karesi öğrenci yurdu konum itibariyle mükemmel bir yerdedir.


• Hastalık halinde veya aciz kaldığı durmalarda sahipsiz kalmayacaktır.


• Öğrencilerimizin giriş ve çıkış saatlerini kontrol eden denetim mekanizması velilerimizin huzur içinde olmaları sağlanacaktır.
 

Ulaşım

Şehir Otogarı'ndan  Kredi Yurtlar Kurumu'na bağlantılı olarak sefer yapan Ring hatları yurdumuzun önünden geçmekte ve öğrencilerimizin okul-yurt yolculuğunda kullandıkları tüm ulaşım imkânları binamızın önünden hizmet vermektedir. Tek vasıta ile hem Necati Eğitim Fakültesine hem de Kampüs’e ulaşmak çok kolaydır.