Özmen Kız Öğrenci Apart

Özmen Kız Öğrenci Apart Özmen Kız Öğrenci Apart Özmen Kız Öğrenci Apart Özmen Kız Öğrenci Apart Özmen Kız Öğrenci Apart Özmen Kız Öğrenci Apart Özmen Kız Öğrenci Apart Özmen Kız Öğrenci Apart Özmen Kız Öğrenci Apart Özmen Kız Öğrenci Apart Özmen Kız Öğrenci Apart Özmen Kız Öğrenci Apart Özmen Kız Öğrenci Apart Özmen Kız Öğrenci Apart

 YAŞAR ÖZMEN İNŞAAT, kurulduğu yıldan günümüze kadar geçen süre içerisinde başarıyla gerçekleştirip teslim  ettiği ve halen devam  eden , kamu  kurumları  ve  özel  sektör  kuruluşlarına  ait taahhütlerinde;  kaliteyi , müşteri  odaklı  hizmet  sunmayı  ve  müşteri  memnuniyetini  ilke edinerek,  bu ilkelere bağlılığını  ISO 9001-2000 Kalite Yönetim Sistemi,   ISO 14001 Çevre Yönetimi , OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Kalite Yönetim Sistemi belgelerine sahip olarak kanıtlamıştır.

 
Kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen firmamız;  spor salonu, konferans salonu vb. ek tesisleri  bulunan büyük okul yapıları,  uluslararası  standartlarda  spor  tesisleri,  yurt binaları, yüksekokullar, temel eğitim okulları, sağlık tesisleri, atölye yapıları ve konut yapıları konusunda kayda değer bir bilgi birikimine sahiptir.
 
Bu bilgi ve tecrübe birikimi neticesinde; 
Özmen Apart  , Balıkesir merkezde olup  şehrin tüm alışveriş, eğlence, mağaza, resmi kurumlar, gibi tüm merkezlerinin kesiştiği noktada yer almaktadır. Kampüs ve Otogar gibi noktalara sadece tek toplu taşıma aracıyla ve kolayca ulaşılabilecek konumdadır. Özmen Apart konumu itibariyle; Özgün mimarisi ve oda kalitesiyle klasik öğrenci yurtlarından uzak bir anlayışa sahip olan farklı bir konaklama ve yaşam tesisidir. 
Özmen Apart, anahtarları şahsınıza ait müstakil ve  her zaman girip çıkabileceğiniz içinde huzurla oturabileceğiniz kimsenin size karışmadan ve sizin kimseyi rahatsız etmeden yaşayabileceğiniz tarzda inşa edilmiştir.  
Evlerinden uzaktaki konuklarına ev konforu sunmayı amaçlayan Özmen Apart’ ın daireleri özenle dekore edilmiş olup odaları ev konforunu aratmayacak bir ortam sağlamaktadır. Öğrencilerin yaşam alanlarında çalışma masası ve internet hattı da  rahat çalışabilme ve araştırma imkanı sağlamaktadır. 
Özmen Apart standartların üzerindeki, kaliteli ve eksiksiz alt yapısı ile Türkiye'nin dört bir yanından gelen misafirlerimize modern, güvenli ve seviyeli yaşam alanları sunmak üzere tasarlanmıştır. Öğrencilerimizin sıcak bir aile ortamında, iyi bir eğitim almaları için gerekli olan tüm ihtiyaç ve beklentiler en ince detayına kadar titizlikle yerine getirilmekte olup hizmet kalitemiz, öğrenci ve velilerimizden gelen istek ve talepler doğrultusunda geliştirilmektedir.
 
ÖZMEN APART, BİR YAŞAR ÖZMEN İNŞAAT KURULUŞUDUR.
Yurt Türü:
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 02662456267 - 02662431539 - 02662417901
Altı Eylül Mah. 4. Çıkmazı Merkez/Balıkesir
Yetkili Kişi: Belirtilmemiş
Kapasite: 0 / 0
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Yok
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Yok
Bilgisayar Odası : Yok
Asansör : Var
Deprem Raporu : Var
Odalarda Balkon : Yok
Kafetarya : Var
Teras : Yok
Bahçe : Yok
Kütüphane : Yok
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Yok
Hobi Alanı : Yok
Revir : Yok
Etüd Salonu : Yok
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Yok
Mutfak : Yok
Su Deposu : Yok
Otopark : Yok
Sığınak : Yok
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Var
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Var
Televizyon : Yok
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Yok
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Yok
Komidin : Var
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Fitness Salonu
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 12 Saat
Yemek : Yok
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Yok
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Yok
Oyun Odası : Yok