Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu

Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu Özel Alimoğlu Kız Öğrenci Yurdu

Yurdumuz Gelendosttun merkezinde olup okulla arasi sadece 200 metredir. Kız ögrenci arkadaşlarımızın ihtiyacı olan herşeyi alimoglu kız ögrenci yurdu ve apart daireleri işletmecileri olarak biz düşünüp sevgili misafir kardeşlerimizin kullanımına sunduk. 2,3,4 kişilik odalarımızın hepsinde banyo tuvalet levabo mevcuttur. İsteğe bağlı tek kişilik odalarımızda vardır. Yurdumuz 2007 - 2008 ögretim yılı Apart dairelerimiz 2008 - 2009 Ögretim yılında hizmeti girmiş olup binamız depreme dayanıklılık esaslarına uygun olarak yapılmıştır. Yangına karşı yangın söndürmü istemleri ve acil yangın çıkış merdiveni mevcuttur. Ayrıca merkezi sistem ısıtmayla size kendi yuvanız kadar sıcak bir ortam oluşturduk. Mutlu ve Güvenli bir ayrıcalık yaşamak isterseniz biz sizi misafir etmekten mutluluk duyarız.

Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 02463813989
GSM: 05427825060 - 05354706359 - 05427318350
CARŞI MERKEZİ HALKBANKASI ÜSTÜ Isparta
Yetkili Kişi: Sacit Cengiz
Kapasite: 0 / 80 + 90
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Var
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Var
Bilgisayar Odası : Yok
Asansör : Yok
Deprem Raporu : Var
Odalarda Balkon : Yok
Kafetarya : Yok
Teras : Yok
Bahçe : Yok
Kütüphane : Yok
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Yok
Hobi Alanı : Yok
Revir : Yok
Etüd Salonu : Yok
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Yok
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Yok
Mutfak : Var
Su Deposu : Var
Otopark : Yok
Sığınak : Yok
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Var
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Var
Televizyon : Var
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Yok
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Yok
Komidin : Var
Özel Kasa : Var

Hizmetler

Spor Salonu : Fitness Salonu
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 24 Saat
Yemek : Kahvaltı, Akşam Yemeği
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Yok
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Yok
Giriş Güvenliği : Yok
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Yok
Oyun Odası : Var

Avantajlar

Gelendost tun merkezinde bir yurt olduğumuz için ilçe icinde her yere rahatca ulasabilirsiniz. Bankalar Marketler Lokantalar ve diger alış veriş merkezleri yurdumuzun hemen yanında oldugu için isteniginiz zaman faydalanabilirsiniz.

Etkinlikler

Yurt olarak gercekleştirdigimiz bazı etkinlikler davraz kayak merkezi gezisi ve Konya mevlana gezisi,sehir merkezinde sinema konser gezileri ayrıca piknik amaclı Egirdir gölü kenarında geziler ve bazı geceler yurt icerisinde kendi aramızda türkü geceleri etkinliklere düzenlemekteyiz.

Ulaşım

Yurdumuz şehir merkezinde oldugu için otobüs işletmeleri henem bitisigimizde oldugu icin otobüsten inince yurdumuzun giriş kapısında olacaksınız. Okula uzak lık 3 dakika yürüyüş mesafesinde olup herşey alimoglu yurdunda ayaklarınızın altında olacak

Ek Bilgi

ALİMOĞLU APART DAİRLER Evinizin rahatliqini arayacaqini düşündük ve bırde apart yaptık.1,2,3,4 kişilik 2 oda, banyo, tuvalet lavabo herseyi içinde olan apartımızda YATAK ODASI BÜYÜKCE BİR SOLONDAN oluşmaktadır.Mutfakda ocak buzdolabı çamaşır makinası ve televizyon mevcuttur. Bonyalarda 24 saat kulanabilecegiz şohben hizmetinize hazır.