Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Üsküdar Şubesi)

Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Üsküdar Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Üsküdar Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Üsküdar Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Üsküdar Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Üsküdar Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Üsküdar Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Üsküdar Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Üsküdar Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Üsküdar Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Üsküdar Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Üsküdar Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Üsküdar Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Üsküdar Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Üsküdar Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Üsküdar Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Üsküdar Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Üsküdar Şubesi)

Sabiha Hanım Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurtları MEB’e bağlı özel bir kurumdur. Yurtlarımız; hiçbir vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaate bağlı olmayan aile şirketidir. 2006 yılından bugüne talepler doğrultusunda, daha iyi hizmet verebilmek adına şubeleşerek bir zincir oluşturduk. Kurduğumuz şubelerin üniversitelere yakınlığının yanı sıra, öğrencilerimizin sosyal çevre açısından da beklentilerini güvenli bir şekilde karşılayabilecek lokasyonda olması bizim için son derece önem taşımaktadır.   Seçkin ve güler yüzlü personelimizle her yıl yüzlerce öğrenciye hizmet vermekteyiz. Öğrencilerimize evinin rahatlığını, sıcaklığını aratmayacak güvenli ve huzurlu bir aile ortamı sunmaya çalışıyoruz.   Eğer bu aileye dahil olmak istiyorsanız sizi de Sabi- ha Hanım Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurtlarına bekliyoruz.   Misyonumuz :    Atatürk İlkelerine ve Laik Anlayışına bağlılığımızın işletmemize de yansıdığı yurtlarımız, deneyimli personeli ve yönetim kadrosuyla öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir.   Yurtlarımızda konaklayan tüm öğrencilerimizin öncelikle güven, saygı ve aile sıcaklığını hissetmelerini amaçlamaktayız.   Hedefimiz; öğrencilerimizin tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak planlanmış odalar, sosyal faaliyet alanları, her yıl kendimizi daha da geliştirerek, çözüm odaklı bir işletme anlayışı ile yolumuza devam etmektir.

Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 2163104360 - 61 - 69
Fax: 2163104378
GSM: 5546038496
WEB: www.istanbuldaogrenciyurdu.com
Mimar Sinan Mah. Atlas Çıkmazı Sk. No:13/264 Üsküdar (Kapalı Çarşısı Kat:1 ve 2. Kat Belediye Birimleri Karşısı ) İstanbul
Yetkili Kişi: Belirtilmemiş
Kapasite: 0 / 0
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Var
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Var
Bilgisayar Odası : Yok
Asansör : Yok
Deprem Raporu : Var
Odalarda Balkon : Yok
Kafetarya : Var
Teras : Var
Bahçe : Yok
Kütüphane : Var
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Yok
Hobi Alanı : Yok
Revir : Yok
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Yok
Mutfak : Var
Su Deposu : Var
Otopark : Yok
Sığınak : Var
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Yok
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Yok
Televizyon : Var
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Yok
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Var
Komidin : Var
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Yok
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 24 Saat
Yemek : Kahvaltı
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Yok
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Yok
Oyun Odası : Yok

Avantajlar

   Avantajlarımız   -Kablosuz İnternet, günlük oda temizliği,heryere ulaşım kolaylığı, spor salonu boğaz manzarali teras kafe, sabah kahvaltısı, gün boyu sıcak yemek, öğrencinin bütçesine uygun...   -Arzu edilirse mutfağımızı kullanıp sizler de yemek yapabilirsiniz.   -Yurdumuz 10 Yıllık M.E.B standartlarına uygun çalışan özel bir yurttur.   -ÖĞRENCİLERİN İNANÇ VE DÜŞÜNCELERİNE SAYGI DUYAN CEMAATLERLE İLİŞKİSİ BULUNMAYAN ÇAĞDAŞ BIR YURDUZ.

Ulaşım

 Yürüme mesasafesi :  - Üsküdar Üniversitesi 15 dakika   - Üsküdar Üniversitesi Çarşı Yerleşkesi 2 dakika   - Üsküdar Üniversitesi Kuzey Yerleşkesi 15 dakika   - Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Üsküdar Atik Valide Yerleşkesi 15 dk.   - Toplu Taşıma ile   - Marmara Üniversitesi Haydarpaşa Yerleşkesi 7 dakika   - Marmara Üniversitesi Göztepe Yerleşkesi 15 dakika   - Marmara Üniversitesi Kartal Yerleşkesi 20 dakika   - Doğuş Üniversitesi 15 dakika, Mimar Sinan Üniversitesi 15 dakika   - Bahçeşehir Üniversitesi 15 dakika   - Galatasaray Üniversitesi 15 dakika   - Yıldız Teknik Üniversitesi 15 dakika   - Acıbadem Üniversitesi 20 dakika   - Yeditepe Üniversitesi 25 dakika   - İstanbul Teknik Üniversitesi 25 dakika   - Kadir Has Üniversitesi 25 dakika   - İstanbul Üniversitesi 30 dakika, İstanbul Ticaret Üniversitesi Küçükyalı Yerleşkesi 20 dakika   - Beykoz Lojistik MYO 30 dakika.   - Diğer birçok üniversiteye ulaşım maksimum 30 dakikadır.