Özel Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu

Özel Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu Özel Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu Özel Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu Özel Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu Özel Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu Özel Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu Özel Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu Özel Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu Özel Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu Özel Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu Özel Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu Özel Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu Özel Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu Özel Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu Özel Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu Özel Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu Özel Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu Özel Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu Özel Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu Özel Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu Özel Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu Özel Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu Özel Betav Fırat Kara Kız Öğrenci Yurdu

2015 yılında hizmet vermeye başlamış olan yurt binamız deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa edilmiştir.    1, 2, 3 kişilik ferah odaları, odalarda mini buzdolabı, su ısıtıcı ve  televizyon bulunmaktadır. Yurdumuzda merkezi ısıtma sistemi, asansör, wireless (kablosuz) internet bağlantısı gibi imkanlarının yanı sıra hobi mutfağı, yemekhane, etüt salonu, dinlenme salonu, spor salonu (fitness), buhar odası, sauna ve çamaşırhanesi ile öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.    Yurdumuz, güvenlik açısından son derece güvenli olup, 24 saat güvenlik elemanı bulunmaktadır.    BETAV Fırat Kara Kız Öğrenci yurdu, öğrencilerine 12 ay boyunca hizmet vermektedir...     Konumu itibariyle çok merkezi bir yerde olan yurdumuz, otobüs ve tramvayın geçtiği Millet Caddesine çok yakın olup, İstanbul Çapa Tıp Fakültesi, Çapa Diş Hekimliği, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ’ne yürüme mesafesindedir. İstanbul ve Marmara Üniversitesi  Beyazıt kampüslerine  tramvay ile 6 dk. mesafededir.    Yurdumuz Biruni Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi, Kültür Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Mimar Sinan Üniversitesi, Marmara Üniversitesi Kampüslerine gidecek tüm otobüs, tramvay ve metro istasyonlarına yürüme mesafesindedir.      

Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 2125873513 - 5531253734
GSM: 5531253734
WEB: www.betavogrenciyurtlari.com
Haseki Sultan Mah. Cevdetpaşa Cd No:83, 34096 Fındıkzade Fatih/İstanbul
Yetkili Kişi: Belirtilmemiş
Kapasite: 0 / 0
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Var
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Yok
Bilgisayar Odası : Var
Asansör : Var
Deprem Raporu : Var
Odalarda Balkon : Yok
Kafetarya : Var
Teras : Yok
Bahçe : Yok
Kütüphane : Var
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Var
Hobi Alanı : Yok
Revir : Var
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Var
Mutfak : Var
Su Deposu : Var
Otopark : Var
Sığınak : Yok
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Var
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Var
Televizyon : Var
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Var
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Var
Komidin : Var
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Fitness Salonu
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Var
Yönetici : 12 Saat
Yemek : Kahvaltı, Öğlen Yemeği, Akşam Yemeği
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Kartlı Giriş, Parmak İzi Okuma
Extranet : Yok
Veli Odası : Var
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Yok
Oyun Odası : Var

Ulaşım

Konumu itibariyle çok merkezi bir yerde olan yurdumuz, otobüs ve tarmvayın geçtiği Millet Caddesine çok yakın olup, İstanbul Çapa Tıp Fakültesi, Çapa Diş Hekimliği, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’ne yürüme mesafesidir. İstanbul Hukuk Fakültesi ve İstanbul Üniversitesi'nin diğer bölümlerine Beyazıt ve civarına, Marmara Üniversitesi (Beyazıt) tramvay ile 7 dk. mesafededir. Yurdumuz, tramvay ve otobüs duraklarına yürüyerek 4-5 dk. mesafede olup, Biruni Üniversitesi, Kadir Has Üniversitesi, Kültür Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi, Mimar Sinan Üniversitesi, Marmara Üniversitesi Bahçelievler Kampüsüne gidecek tüm otobüs, tramvay ve metroya yürüme mesafesindedir.