Özel İYTE Yaşam Merkezi Erkek Öğrenci Yurdu

Özel İYTE Yaşam Merkezi Erkek Öğrenci Yurdu Özel İYTE Yaşam Merkezi Erkek Öğrenci Yurdu Özel İYTE Yaşam Merkezi Erkek Öğrenci Yurdu Özel İYTE Yaşam Merkezi Erkek Öğrenci Yurdu Özel İYTE Yaşam Merkezi Erkek Öğrenci Yurdu Özel İYTE Yaşam Merkezi Erkek Öğrenci Yurdu Özel İYTE Yaşam Merkezi Erkek Öğrenci Yurdu Özel İYTE Yaşam Merkezi Erkek Öğrenci Yurdu Özel İYTE Yaşam Merkezi Erkek Öğrenci Yurdu Özel İYTE Yaşam Merkezi Erkek Öğrenci Yurdu Özel İYTE Yaşam Merkezi Erkek Öğrenci Yurdu Özel İYTE Yaşam Merkezi Erkek Öğrenci Yurdu Özel İYTE Yaşam Merkezi Erkek Öğrenci Yurdu Özel İYTE Yaşam Merkezi Erkek Öğrenci Yurdu Özel İYTE Yaşam Merkezi Erkek Öğrenci Yurdu Özel İYTE Yaşam Merkezi Erkek Öğrenci Yurdu Özel İYTE Yaşam Merkezi Erkek Öğrenci Yurdu Özel İYTE Yaşam Merkezi Erkek Öğrenci Yurdu Özel İYTE Yaşam Merkezi Erkek Öğrenci Yurdu Özel İYTE Yaşam Merkezi Erkek Öğrenci Yurdu Özel İYTE Yaşam Merkezi Erkek Öğrenci Yurdu

Bize Ulaşın :

Didem Tari        : 0507 182 54 70  

İkbal Anayol     : 0506 141 92 12    

Bülent Begiller : 0506 141 92 09

Hakkımızda

ASTRA Yapı ve İşletmeciliği San. ve Tic. A.Ş; Türkiye’de, “Akademik Yerleşkeler” inşa eden ve işleten en büyük yatırımcılarından birisidir. Şirketin hizmet konsepti, sadece barınma, güvenlik, yemek hizmeti ile sınırlı değildir. Hizmet verdiği öğrencilerine, bu hizmetlerin yanı sıra, kariyer eğitimleri ve şirketler gruplarının staj imkânlarını da sunmaktadır. Bu sayede öğrencilerini geleceğe hazırlama gibi farklı bir konsepte de ev sahipliği yapmaktadır.

Şirketimiz halen Afyonkarahisar’da “ÜNİYURT” marka ismiyle, 2400 kişilik kapasiteyle hizmet vermektedir. 2014-2015 akademik yılından itibaren 600 yatak kapasitesi ile İYTE’nde, 1000 yatak kapasitesiyle Sakarya’da genişleyerek hizmet verecek, 2015-2016 yılında ise 1600 yatak kapasitesiyle Zonguldak’ta yeni bir tesis daha açacaktır.

İYTE’nde açılacak olan tesisimiz; beş konaklama bloğu ve bir adet sosyal tesisten oluşmaktadır. Konaklama bölümlerinde, mühendisler, doktora öğrencileri, yüksek lisans ve lisans öğrencileri için ayrı ayrı planlanıp otel konseptinde hizmet verecek tarzda bir kişilikten dört kişiliğe kadar odalar yer almaktadır. Sosyal tesis bloğu ise tüm misafirlerimizin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde modern bir anlayışla dizayn edilmektedir. Tesiste, tüm misafirlerimize huzurlu, mutlu ve rahat ortamlarda yaşam alanları sunularak, misafirlerimizin akademik eğitimlerine veya iş alanlarında ki görevlerine azami katkıyı vermek hedeflenmektedir.

Hizmet Felsefemiz

“Yaşam Merkezi”; Huzur, Güven, Kalite ve Başarıyı hedefleyen, öğrenci, akademisyen ve mühendislerin buluşma, paylaşma ve kaynaşma noktası olmayı amaçlamaktadır. Tesis yönetimi, gençlerin, öğrenim ve iş alanlarındaki başarılarının yanı sıra, sosyal alanda kendini ifade edebilen, kendisi ve çevresi ile barışık, pozitif düşünce yapısıyla olaylara bakabilen, vatana ve millete faydalı bireyler olmasını sağlama azim ve kararlılığındadır. Bu anlamda, misafirlerimize yüksek kalitede hizmetin yanı sıra, özellikle öğrencilerimiz için sosyal ve kültürel alanlarda düzenlenecek etkinliklerle kişisel gelişime katkı sağlamak açık hedefimizdir. Ayrıca yine gençlerimizi, kariyer servisi hizmetimizle, bünyemizdeki şirketlerin staj ve iş imkânlarıyla geleceğe hazırlamak en büyük idealimizdir.

Hayatınızın en güzel yıllarını paylaşmak için bizler hazırız ve sizleri doğru adrese bekliyoruz.

 

Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Erkek
Telefon: 02327658444
Fax: 02327658444
GSM: 05071825470
WEB: www.iyteyasammerkezi.com
Gülbahçe Mah. Gülbahçe Cad. 5. Sok. No: 1/38 İyte Gülbahçe Kampüsü Urla/İzmir
Yetkili Kişi: Bülent BEGİLLER
Kapasite: 0 / 600
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Yok
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Yok
Bilgisayar Odası : Yok
Asansör : Yok
Deprem Raporu : Var
Odalarda Balkon : Yok
Kafetarya : Var
Teras : Var
Bahçe : Var
Kütüphane : Var
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Var
Hobi Alanı : Yok
Revir : Yok
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Var
Mutfak : Yok
Su Deposu : Var
Otopark : Var
Sığınak : Var
Market : Var

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Var
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Var
Televizyon : Var
Klima : Var
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Var
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Var
Komidin : Var
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Fitness Salonu
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 24 Saat
Yemek : Yok
Sinema Odası : Var
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Lig TV
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Parmak İzi Okuma
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Yok
Oyun Odası : Var

Ulaşım

Tesisimiz İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Kampüsü içerisindedir.