Özel Çınar Kız Öğrenci Yurdu

Özel Çınar Kız Öğrenci Yurdu Özel Çınar Kız Öğrenci Yurdu Özel Çınar Kız Öğrenci Yurdu Özel Çınar Kız Öğrenci Yurdu Özel Çınar Kız Öğrenci Yurdu Özel Çınar Kız Öğrenci Yurdu Özel Çınar Kız Öğrenci Yurdu Özel Çınar Kız Öğrenci Yurdu Özel Çınar Kız Öğrenci Yurdu Özel Çınar Kız Öğrenci Yurdu Özel Çınar Kız Öğrenci Yurdu Özel Çınar Kız Öğrenci Yurdu Özel Çınar Kız Öğrenci Yurdu Özel Çınar Kız Öğrenci Yurdu Özel Çınar Kız Öğrenci Yurdu

Yurdumuz bir aile kuruluşudur. Deneyimli yönetim kadrosu ile siz öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir. Güleryüzlü personeliyle öğrencilerimizin sıcak ev ortamlarını aratmayan, rahat ve güvenli bir yerde huzurla yaşaması için tüm personelimiz titizlikle çalışmaktadır. Çınar Kız Öğrenci Yurdu olarak, sizlerden de gelen talepleri göz önünde bulundurarak en iyi hizmeti verme çabası içindeyiz.

Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 03222261010
GSM: 05074494242
WEB: www.cinarkizyurdu.com
Beyazevler Mah. 80029 Sok. No: 2/1 Çukurova/Adana
Yetkili Kişi: Belirtilmemiş
Kapasite: 0 / 0
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Yok
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Yok
Bilgisayar Odası : Yok
Asansör : Var
Deprem Raporu : Var
Odalarda Balkon : Yok
Kafetarya : Yok
Teras : Yok
Bahçe : Yok
Kütüphane : Yok
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Yok
Hobi Alanı : Yok
Revir : Yok
Etüd Salonu : Yok
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Yok
Mutfak : Var
Su Deposu : Var
Otopark : Yok
Sığınak : Yok
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Yok
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Yok
Televizyon : Var
Klima : Var
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Yok
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Var
Komidin : Var
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Yok
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 12 Saat
Yemek : Yok
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Yok
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Yok
Oyun Odası : Yok

Avantajlar

BANYO VE TUVALETLER Yurdumuzda banyo ve tuveletler devamlı surette kat görevlisi tarafından temizlenir ve kontrol edilir.24 saat sıcak su imkanına sahip seramik kaplı ve duşa kabinli lüks banyolarımızda  ve tuvaletlerimizde  temizlik ve hijyenden taviz verilmez.  MUTFAKLAR Tüm ihtiyaçların karşılanabileceği  her dairede özel donanımlı mutfaklar.   ELBİSE DOLAPLARI Her öğrencimize özel tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek şekilde tasarlanmış elbise dolapları mevcuttur. ÇAMAŞIR VE ÜTÜ HİZMETİ Yurdumuzda düzenli olarak verilen ve en çok beğeni kazanan hizmetlerimizdendir. Öğrencilerin özel olarak verdikleri tüm çamaşırları görevlilerimizce yıkanır ve kendilerine teslim edilir. Kişisel sağlığa önem veren yurdumuzda çamaşırlar toplu yıkanmaz.   TEMİZLİK Yurdumuzda odaların ve banyoların temizliği, hijyenik kullanıma hazır tutmak üzere  görevliler tarafından düzenli olarak standart ve güvenli temizlik malzemeleriyle yapılmaktadır.    Adana Özel Kız Yurtları arasında iddialı olduğumuz alanlardan biri de  her koşulda önem verdiğimiz hijyendir. ULAŞIM Çınar Kız Yurdunda Ulaşım diye bir probleminiz yoktur. Çukurova Üniversitesi'ne özel araçla Çınar Kız Yurdundan 5 dakika'da otobüs ile 10 dakikada ulaşmanız mümkündür. Yurdumuzun çok yakınında otobüs durağı bulunmaktadır. Durakdan 5 dakikada bir özel yada belediye otobüsü geçmektedir.Çınar Kız Yurdu Adana'daki yurtlar arasında Üniversiteye en yakın yurtlartdan biri olmakdan gurur duyar.

Ulaşım

Çınar Kız Yurdunda Ulaşım diye bir probleminiz yoktur. Çukurova Üniversitesi'ne özel araçla Çınar Kız Yurdundan 5 dakika'da otobüs ile 10 dakikada ulaşmanız mümkündür. Yurdumuzun çok yakınında otobüs durağı bulunmaktadır. Durakdan 5 dakikada bir özel yada belediye otobüsü geçmektedir.Çınar Kız Yurdu Adana'daki yurtlar arasında Üniversiteye en yakın yurtlartdan biri olmakdan gurur duyar.