Özel Durudeniz Kız Öğrenci Yurdu

Özel Durudeniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Durudeniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Durudeniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Durudeniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Durudeniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Durudeniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Durudeniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Durudeniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Durudeniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Durudeniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Durudeniz Kız Öğrenci Yurdu

 

DURUDENİZ KIZ ÖĞRENCİ YURDU konuklarımızın kendilerini evlerinde hissetmelerini amaçlar. Misafirlerimiz, ders yükü ve stresinden uzak, farklı bir ortamda huzurla ağırlanacaktır. Adana'da Baraj Yolu mevkiinde yeni oluşturulmuş yurt binamız konaklama hizmetleri ve birçok sosyal hizmeti de bünyesinde barındırmaktadır. Öğrencilerimizin konforları ve beklentileri düşünülerek yurdumuz sizlerin hizmetine sunulmuştur.

 

Yurdumuz anlayışlı yönetimi ve deneyimli personeli ile sizlere en iyi hizmeti vermeyi, barınacak değil ; yaşanacak bir yer sunmayı, sınıfında bir marka olmayı, yeni nesil fikirleri ve bakış açısıyla tek alternatifiniz olmayı amaçlıyor.

" Kalite ayrıntıda saklıdır " fikriyle yola çıkan yurtta tüm ayrıntılar sizin adınıza düşünülmüş ; aradığınız temizliği, güveni, kaliteyi, ve rahatı size sunmak için ünlü markalar ve birinci sınıf ürünlerle çalışılmıştır.

DURUDENİZ KIZ ÖĞRENCİ YURDU konumu itibari ile Adana'nın öğrenci semti olarak kabul edilen Baraj Yolu 'dadır. Çukurova Üniversitesi'ne 15 dk. mesafededir. Beyazevler semtindeki Adana meslek yüksek okuluna yürüme mesafesindedir. Genel olarak üniversitelere yakın mesafede olup toplu taşıma araçlarına rahat ulaşılabilinecek bir noktadadır.

Yurt binamız ve odaları düzenli ve sürekli olarak profesyonel temizlik personeli tarafından kullanıma hazır hale getirilmektedir.

 

24 saat boyunca uzman güvenlik personeli tarafından kurumumuz koruma altında tutulmakta ve güvenlik kamera sistemi ile yurt giriş-çıkışları sürekli olarak kontrol edilmektedir.

EKİBİMİZ DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK İÇİN SÜREKLİ SİZLER İÇİN ÇALIŞMAKTADIR.

Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 03222282729
Fax: 03222282730
GSM: 05519479999
WEB: www.durudeniz.com.tr
Yenibaraj Mah. 68032. Sok. No: 3 Seyhan/Adana
Yetkili Kişi: Ayşin Dizman Alıç
Kapasite: 0 / 80
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Var
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Var
Valiz Odası : Var
Bilgisayar Odası : Var
Asansör : Var
Deprem Raporu : Var
Odalarda Balkon : Var
Kafetarya : Var
Teras : Var
Bahçe : Var
Kütüphane : Var
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Var
Hobi Alanı : Var
Revir : Var
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Var
Mutfak : Var
Su Deposu : Var
Otopark : Var
Sığınak : Var
Market : Var

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Var
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Var
Televizyon : Var
Klima : Var
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Var
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Var
Komidin : Var
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Fitness Salonu
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 12 Saat
Yemek : Kahvaltı, Akşam Yemeği
Sinema Odası : Var
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Kartlı Giriş
Extranet : Yok
Veli Odası : Var
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Var
Oyun Odası : Var

Avantajlar

 

 

Adana'daki üniversite ve yüksek okullarda okuyan kız öğrenciler düşünülerek inşa edilmiş yurdumuz 7 kattan oluşmaktadır. Bodrum katta spor salonu,, çamaşırhane, hobi mutfağı ve sinema salonu bulunmaktadır.

 

 

Zemin katta; revir, idare bölümü , bilgisayarlı etüt salonu, mini market, bekleme salonu (lobi) bulunmaktadır.

 

 

 

 

Diğer katlar yatak odalarına ayrılmıştırr. Odalarımız 1,2 ve 4 kişilik olarak düzenlenmiştir.

 

 

Odalarımız geniş ve ferah olup her odada banyo-wc , tv ve buzdolabı mevcuttur.

 

 

Binamızda ısı ve ses geçirmeyen reflekte camlar, asansör, jeneratör, odalarda dahili telefon sistem i, yangın merdiveni, yangın söndürme tertibatı ve acil alarm sistemi bulunmaktadır. Ayrıca wireless kablosuz internet erişimi, açık otopark, öğrencilerimizin açık havada dinlenebilmelerini sağlayacak bahçe ve kamelya ve sigara içilen ve içilmeyen alanlar bulunmaktadır.

 

 

Yurdumuzda kullanılan tüm mobilya malzemeleri E-1 normlarında üretilmiş kanserojen madde içermeyen malzemelerden üretilmiştir.

 

 

***Sabah kahvaltılarımız açık büfe sunulmaktadır.

 

 

Ulaşım

 

** DURUDENİZ KIZ ÖĞRENCİ YURDU konumu itibari ile Adana'nın öğrenci semti olarak kabul edilen Baraj Yolu 'dadır. Çukurova Üniversitesi'ne 15 dk. mesafededir. Beyazevler semtindeki Adana meslek yüksek okuluna yürüme mesafesindedir. Genel olarak üniversitelere yakın mesafede olup toplu taşıma araçlarına rahat ulaşılabilinecek bir noktadadır.