Özel Aral Kız Öğrenci Yurdu

Özel Aral Kız Öğrenci Yurdu Özel Aral Kız Öğrenci Yurdu Özel Aral Kız Öğrenci Yurdu Özel Aral Kız Öğrenci Yurdu Özel Aral Kız Öğrenci Yurdu Özel Aral Kız Öğrenci Yurdu Özel Aral Kız Öğrenci Yurdu Özel Aral Kız Öğrenci Yurdu Özel Aral Kız Öğrenci Yurdu Özel Aral Kız Öğrenci Yurdu Özel Aral Kız Öğrenci Yurdu

Aksaray'da M.E.B'e bağlı olarak ilk özel yurt yapan ve işleten aile şirketi olarak
15 yıllık tecrrübeyi,kaliteyi,verdiğimiz hizmetle,güler yüzlü bir yönetimle, size yaklaşımlarımızla kendinizi aile sıcaklığında huzurlu ve güvende hissedeceğiniz,her türlü siyasetten uzak,disiplinden taviz verilmeyen yegane yerdir yurdumuz.

 
Hiçbir cemaate veya vakfa bağlı değildir.M.E.B'e bağlı bir yurttur.Aile şrketidir.4'er katlı 3 bloktan oluştuğu için kalabalık ve gürültülü değildir.Her blokta çalışabileceğiniz etüd odası  bulunur.6,5,4,3,2,1 kişilik oda seçeneklerimiz vardır.
 
Bu yurt Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlıdır.
Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 03822156671
Fax: 03822156671
GSM: 05427319515
WEB: www.aralyurt.com
Aksaray-Konya Yolu Üzeri Mercedes Benz Karşısı Aksaray Merkez/Aksaray
Yetkili Kişi: Süleyman ARAL
Kapasite: 0 / 75
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Yok
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Var
Bilgisayar Odası : Yok
Asansör : Var
Deprem Raporu : Var
Odalarda Balkon : Var
Kafetarya : Yok
Teras : Yok
Bahçe : Yok
Kütüphane : Yok
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Var
Hobi Alanı : Yok
Revir : Var
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Yok
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Var
Mutfak : Var
Su Deposu : Var
Otopark : Yok
Sığınak : Yok
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Var
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Var
Televizyon : Var
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Var
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Var
Komidin : Yok
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Yok
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 24 Saat
Yemek : Kahvaltı, Akşam Yemeği
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Yok
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Var
Oyun Odası : Yok

Avantajlar

*4'er katlı olan yurtlarımızda odalarımız öğrencilerimizin rahatı düşünülerek 1-2-3-4-5-6 kişilik olarak eşit standartlarda dizayn edilmiştir.

*Bütün odalarımızda hijyen açısından uzmanlarca önerildiği gibi ıslak zeminlerde duvardan duvara seramik kaplama olan bağımsız tuvalet ve duş bulunmaktadır. 
 

*Odalara 24saat sıcak su verilmektedir.

*Odalarımızda 24 saat sınırsız internet hizmeti bulunmaktadır.

*En son teknoloji kullanılarak tasarlanmış olan mutfağımızda gençlerimizin ağız tadına göre yapılan yemeklerimiz usta aşçılar tarafından hazırlanmaktadır.
 

*Yemek  bir kişinin günlük kalori ihtiyacı belirlenerek titizlikle hazırlanır. Yemeklerimiz günlük olarak ve öğrenci sayısına göre pişirilir ve asla bir sonraki güne yemek bırakılmaz.

*Öğrencilerimizin sağlığı ve yaşadıkları ortamlar bizim için çok önemli olup, yurdumuzun tüm kullanım alanları her gün temizlenmektedir.

*Bütün odalarımızda telefon, kilitli gardrop, birinci sınıf ortopedik yatak, yastık, battaniye ve nevresim takımı, çalışma masası ve sandalyesi bulunmaktadır.

*Odalardaki çalışma bölümlerinin dışında her blokta geniş ve ferah bir de çalışma salonumuz (etüt salonu) bulunmaktadır.

 

Etkinlikler

TEKNOLOJİ: 24 saat yüksek hızda kesintisiz internet hizmetinden faydalanabilir, gerek derslerinizde ve araştırmalarınızda gerekse kişisel internet kullanımından sınırsız yararlanabilirsiniz. İletişim çağında birincil öncelikli ihtiyaç olan internet hayatınızı kolaylaştıracaktır.

GÜVENLİK: Depreme dayanıklı binalarda kamera kayıt sistemleri ile donatılan Özel Aral Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarında kendinizi güvende hissedeceksiniz. Özel Aral Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarında ayrıca yangın uyarı sistemi ile güvenliğinizi konfora dönüştürecektir
 

KAFETERYA: Özel Aral Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarında profesyonel kafeterya ve kantin hizmeti verilmektedir. Profesyonelce işletilen kantin öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına hitap edebilecek kalitede hizmet sunmaktadır.

ÇAMAŞIRHANE: Özel Aral Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarında özel çamaşır odasında tam otomatik makinelerde çamaşırlarınızı yıkatma ve kurutturma imkanlarına sahip olacaksınız. Profesyonel bir ekip sizin yerinize çamaşırlarınızı yıkayıp, kurutup,size verecektir. Tek yapmanız gereken, çamaşır filelerine koyarak yetkililere teslim etmenizdir. İsterseniz ücret talep edilmeksizin çamaşırlarınızı kendinizde yıkayabilirsiniz.

ODA TEMİZLİĞİ: Özel Aral Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarında haftada bir kez oda temizliğiniz kat görevlileri tarafından yapılır.

KONFOR - Özel Aral Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarında merkezi ısıtma ve 24 saat kesintisiz hizmetlerle öğrencilere adeta bir rezidans konforu sunulmaktadır. Ayrıca düzenli kat ve oda temizliği,günün her saatinde sıcak su öğrencilerimize sunduğumuz diğer konforlar arasında yer almaktadır. 
 

TELEFON: Özel Aral Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarında her odada telefon bulunmaktadır.Öğrencilerimizin anne ve babaları ve yakınları aramaları halinde,idari personelin odalarını bağlamasıyla iletişim kurabilirler.

KAMERALI GÜVENLİK: Özel Aral Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarınde günün her saatinde kameralı ve kayıtlı güvenlik sistemi otomatik olarak hizmet sunmakta ve güvenliği sağlamaktadır.

NÖBET HİZMETLERİ:Öğrencilerimizin sağlığı,güvenliği,rahatı düşünülerek her gün bir idareci gece ve gündüz nöbet hizmeti yürütmektedir.Öğrencilerimizin sorunları ile yakından ilgilenerek gerekenleri yapmaktadır.
 

POSTA HİZMETLERİ: Kargo şirketleri, öğrencilerimizle ilgili posta hizmetlerini her gün Özel AralYüksek Öğrenim Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarına düzenli bir şekilde uğrayarak hizmet getirip,götürmektedir.

 

 

 

 

Ulaşım

*Aksaray Üniversitesine 4 km. mesafede olan yurdumuzdan özel öğrenci servisimizle gençlerimizi güvenle taşımaktayız. Ayrıca isteyen öğrencilerimiz için toplu taşıma araçları da mevcuttur.
 

*Servislerimiz 08.00’da başlayıp birinci ve ikinci öğretimdeki öğrencilerimizin ders saatlerine göre düzenlenir.

*Şehir merkezine gitmek isteyen öğrencilerimiz içinde hafta içi 5 hafta sonu 3 servisimiz bulunmaktadır. Ayrıca belediye otobüsleri her 20 dakikada hizmet vermektedir.