Özel Esen Kız Öğrenci Yurdu

Özel Esen Kız Öğrenci Yurdu Özel Esen Kız Öğrenci Yurdu Özel Esen Kız Öğrenci Yurdu Özel Esen Kız Öğrenci Yurdu Özel Esen Kız Öğrenci Yurdu Özel Esen Kız Öğrenci Yurdu Özel Esen Kız Öğrenci Yurdu Özel Esen Kız Öğrenci Yurdu Özel Esen Kız Öğrenci Yurdu Özel Esen Kız Öğrenci Yurdu Özel Esen Kız Öğrenci Yurdu Özel Esen Kız Öğrenci Yurdu Özel Esen Kız Öğrenci Yurdu Özel Esen Kız Öğrenci Yurdu Özel Esen Kız Öğrenci Yurdu Özel Esen Kız Öğrenci Yurdu Özel Esen Kız Öğrenci Yurdu

  Ben Gül Esen, 1974 Konya doğumluyum. İlk orta ve lise öğrenimimi Konya'nın Beyşehir ilçesinde tamamladım. 1992 yılında Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Öğretmenliğini kazanarak Ankara'ya geldim. Üniversite öğrenimim boyunca devlet yurdunda kaldım. Yurtta geçirdiğim 4 sene boyunca yurt hayatını öğrencilerin beklentilerini sorunlarını ve ihtiyaçlarını yakından gördüm ve bizzat yaşadım. Ankara'da öğrenci olmanın ne demek olduğunu eski bir öğrenci olarak çok iyi biliyorum.Yeni ve dinamik bir eğitimci olarak da siz öğrencilerime yüzünüzde tebessümle hatırlayacağınız mutlu anılar ve başarılı bir eğitim hayatı kazandırabilmek için bu yurdu açtık. Biz tüm yurt çalışanları olarak öğrencilerimize kendilerini evlerinde gibi hissettirecek, özel ve genel sorunlarında gerekli, destek ve yönlendirmeyi yapabilecek donanımda ve eğitim düzeyindeyiz. Eğitim öğretimi ,gençlerin gelişim dönemindeki sorunlarını bilen yönetim tecrübesi olan siz öğrencilerimizi kendi evlatlarımız olarak kabul edecek bir aileyiz. Esen Kız Öğrenci Yurdu Ankara'nın merkezi Bahçelievler'de, Gazi, Hacettepe, ODTÜ, Ankara, Bilkent, Çankaya, Atılım Üniversitelerine tek vasıta ile ulaşım imkanı.  

Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 0.3122151028/0.3122151029
GSM: 05054634707
Bahçelievler Mah. 7. Cadde 61. Cadde (Eski 61. Sokak) No: 40 Çankaya/Ankara
Yetkili Kişi: Belirtilmemiş
Kapasite: 0 / 150
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Var
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Var
Bilgisayar Odası : Var
Asansör : Var
Deprem Raporu : Var
Odalarda Balkon : Yok
Kafetarya : Var
Teras : Yok
Bahçe : Var
Kütüphane : Var
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Var
Hobi Alanı : Yok
Revir : Var
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Var
Mutfak : Var
Su Deposu : Var
Otopark : Var
Sığınak : Yok
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Var
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Var
Televizyon : Var
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Var
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Var
Komidin : Var
Özel Kasa : Var

Hizmetler

Spor Salonu : Fitness Salonu
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 24 Saat
Yemek : Kahvaltı, Akşam Yemeği
Sinema Odası : Var
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Kartlı Giriş, Parmak İzi Okuma
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Yok
Oyun Odası : Var

Ulaşım

Atılım Üniversitesine Nasıl Gidilir? Adres: Kızılcaşar Mh. İncek/Ankara Ulaşım: Yurdumuzdan milli kütüphane yürüyüş mesafesi 5-10 dk arası milli kütüphane önünden servis var.   Başkent Üniversitesine Nasıl Gidilir? Adres: Bağlıca Kampüsü Eskişehir Yolu 20.km Bağlıca/Ankara Ulaşım: Yurdumuzdan milli kütüphane yürüyüş mesafesi 5-10 dak. arası okulun kendi servisi var milli kütüphane önünden saat başı geçiyor. Üniversiteye yaklaşık 25 dak.   Bilent Üniversitesine Nasıl Gidilir? Adres: Bilkent/ANKARA Ulaşım: Yurdumuzdan or-kut stüdyoları yürüyüş mesafesi 5 -10 dak. arası , or-kut stüdyolarında yukarıya doğru emek kavşağında bilkent üniversitesi servisi var.    Türk Hava Kurumu Üniversitesine Nasıl Gidilir? Adres: Bahçekapı Mh. Okul Sk. No:11 Etimesgut/Ankara Ulaşım: Yurdumuzdan ulaşım milli kütüphane yönüne yürüyüş mesafesi 5 - 10 dak. arası, milli kütüphane önünden sabah,öğlen ve akşam olmak üzere gidiş geliş servis hizmeti var . Okula ulaşım yaklaşık 20 dak. sürüyor.   Turgut Özal Üniversitesine Nasıl Gidilir? Adres: Gazze caddesi No:7 Etlik/Ankara Ulaşım: Yurdumuzdan metro yürüyüş mesafesi 10-15 dak. beşevler metrosu- bahçelievler metrosu - ve emek metrosundan ulaşım sağlanıyor öğrencimiz kızılaydan batıket yönüne giden metroya geçiş yaparak ivedik metrosunda iniyor oradan TURGUT ÖZAL ÜNİVERSİTESİNE giden ring araçlarına binip okulun önünde inebiliyor ayrıca personel servisleri saati denk gelirse öğrencimiz ücretsiz olarak kullanabiliyor. Ulaşım toplam olarak 20 - 30 dakika arası.    Yıldırım Beyazıt Üniversitesine Nasıl Gidilir? Adres: Çankırı Caddesi Çiçek Sokak No:3 Ulus Altındağ/Ankara Ulus Yerleşkesi Ulaşım: Yurdumuzdan 1 dakikalık yürüyüş mesafesi ile minibüs ulaşımı 15.20 dk.  Bilkent Yerleşkesi Ulaşım: Yurdumuzdan 5-10 dk yürüyüş mesafesi ile milli kütüphane metrosu çayyolu yönüne giden metro ile bilkent durağında iniliyor 2 dk yürüyüş mesafesi.