Özel Çalapkulu Erkek Öğrenci Yurdu

Özel Çalapkulu Erkek Öğrenci Yurdu Özel Çalapkulu Erkek Öğrenci Yurdu Özel Çalapkulu Erkek Öğrenci Yurdu Özel Çalapkulu Erkek Öğrenci Yurdu Özel Çalapkulu Erkek Öğrenci Yurdu Özel Çalapkulu Erkek Öğrenci Yurdu

Üniversite birçok gencin hayalidir. Bu hayale kavuşmak isteyen herkes hedefleri doğrultusunda uğraşır, emek verir. Nihayetinde hayal gerçekleştiğinde ise hem gençleri hem de aileleri güzel günler ile birlikte pek çok sorun beklemektedir. Bu sorunlar yükseköğrenimine şehir dışında başlayanlar için biraz daha fazladır. Evde mi kalmalı yoksa yurtta mı? İyi bir yurt nasıl bulunur? Yurtta kalmak ne gibi avantajlar sağlar? Ankara ‘da eğitim alacak öğrenciler için bu soruların en iyi ve doğru cevabı ÇalapKulu Erkek Öğrenci Yurdudur. ÇalapKulu Yurdu, üniversite hayatını Ankara ‘da geçirecek olan erkek öğrenciler için oldukça konforlu bir seçenek. Ankara‘nın merkezi Kızılay’a yürüme mesafesinde yer alan yurdumuz ulaşım açısından size büyük bir kolaylık sağlıyor. ÇalapKulu Yurdu, merkezdeki okulların yani Ankara ve Gazi Üniversitelerinin birçok fakültesine yürüme mesafesinde. Diğer üniversitelere ise sadece tek araç ile ulaşmanızı sağlayan yurdumuz sayesinde yolda uzun saatler geçirmek zorunda kalmazsınız. Yurdumuzda her gün servis edilen sabah kahvaltısı ve akşam yemeği sayesinde gençlerimiz dengeli ve düzenli beslenmiş olurlar. Böylece ev yaşamını seçen arkadaşları gibi mutfak masrafları ya da yemek yapmak gibi sorunlarla uğraşmazlar. Bu da yurtta kalmanın avantajlarından biridir. Okula rahat ve stressiz bir kafa ile gidebilmek ve dönüşte de aynı rahatlığa sahip olabilmek için öğrenci yurtları oldukça iyi bir seçenektir. Bu alanda farklı isimlerde pek çok işletme hizmet veriyor olsa da hem ulaşım kolaylığı açısından hem de temizlik ve güvenlik açısından ÇalapKulu Erkek Öğrenci Yurdu oldukça iyi bir tercihtir.

Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Erkek
Telefon: 3122293080
Fax: 3122291666
GSM: 5325898986
WEB: www.calapkuluyurtlari.com
Şehit Daniş Tunalıgil Sokak No: 14 Maltepe Kızılay/Ankara
Yetkili Kişi: Mehmet Mansur Çalapkulu
Kapasite: 0 / 0
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Var
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Yok
Bilgisayar Odası : Var
Asansör : Yok
Deprem Raporu : Var
Odalarda Balkon : Var
Kafetarya : Var
Teras : Var
Bahçe : Var
Kütüphane : Var
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Var
Hobi Alanı : Yok
Revir : Var
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Var
Mutfak : Var
Su Deposu : Var
Otopark : Var
Sığınak : Yok
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Var
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Var
Televizyon : Var
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Yok
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Yok
Komidin : Yok
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Fitness Salonu
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 24 Saat
Yemek : Kahvaltı, Akşam Yemeği
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Lig TV
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Parmak İzi Okuma
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Yok
Oyun Odası : Var

Ulaşım

   Yurdumuz Gazi üniversitesi Tömer'e yürüme mesafesinde olup bütün olanaklarıyla hizmetinizdedir. Çalapkulu  Öğrenci yurtları olarak her saat iletişim kanallarımızla ilgileniyoruz. Bize ulaşmak istediğinizde ulaşamama ihtimalinizi ortadan kaldırıyoruz. Merak ettiğiniz tüm soruları size her kanaldan detaylı bir şekilde açıklıyoruz. İstediğiniz her konuda danışmak için telefon numaramızdan, mail adresimizden ya da  direkt olark yurt adresimizden bize ulaşabilirsiniz.