Özel Deniz Kız Öğrenci Yurdu

Özel Deniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Deniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Deniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Deniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Deniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Deniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Deniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Deniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Deniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Deniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Deniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Deniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Deniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Deniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Deniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Deniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Deniz Kız Öğrenci Yurdu Özel Deniz Kız Öğrenci Yurdu

2010 yılında faaliyete başlayan yurdumuz; başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde, tecrübeli yönetimi, güler yüzlü personeliyle kendini tercih edenlere en iyi hizmeti vererek öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamayı amaçlamaktadır.

 

DENİZKIZI Yurdu, MEB tebliğlerine göre yönetilmekte (disiplin kuralları, giriş - çıkış saatleri), anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personeli ile değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedef edinmiştir. Hiçbir siyasi kurum, vakıf ve dernekle ilişkisi bulunmamaktadır.

 

ATATÜRK İLKE VE İNKILÂPLARI’NI hedef alan yurdumuz, çağdaş yönetim anlayışıyla, başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamanın mutluluğunu sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır.

 

Yurdumuzda 1 sorumlu müdür, 1 yönetim memuru, 2 güvenlik görevlisi ve 2 temizlik personeli görev yapmaktadır.Odalarımızda bazalı ve ortopedik işbir yataklar, her öğrencinin kullanımı için ayakkabılık, yangın sensörleri, telefon, televizyon ve çalışma masaları, wc, banyo, mini buzdolabı bulunmaktadır. Yurdumuz oldukça merkezi bir yerde olup, depreme dayanıklı olarak inşa edilmiştir. Başarının yolunun sağlık ve mutluluktan geçtiğini düşünerek, yurdumuzu bir öğrencinin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek ve aile ortamını aratmayacak şekilde tasarladık.

 

Kısacası hedefimiz en iyiyi sunarak kendinizi evinizden uzakta ama evinizde hissetmeniz..

Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 02662213030
GSM: 05304413794
WEB: www.balikesirkizyurdu.net
Kasaplar Mah. Soma Cad. No: 129 Merkez/Balıkesir
Yetkili Kişi: Belirtilmemiş
Kapasite: 0 / 152
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Yok
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Yok
Bilgisayar Odası : Var
Asansör : Yok
Deprem Raporu : Yok
Odalarda Balkon : Yok
Kafetarya : Yok
Teras : Yok
Bahçe : Yok
Kütüphane : Yok
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Var
Hobi Alanı : Yok
Revir : Yok
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Yok
Yangın Merdiveni : Yok
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Yok
Mutfak : Yok
Su Deposu : Var
Otopark : Yok
Sığınak : Yok
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Var
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Var
Televizyon : Var
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Var
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Yok
Komidin : Yok
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Fitness Salonu
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 24 Saat
Yemek : Kahvaltı
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Yok
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Yok
Giriş Güvenliği : Yok
Extranet : Yok
Veli Odası : Var
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Yok
Oyun Odası : Yok

Avantajlar

HİZMETLERİMİZ

 

Yurdumuzda 24 saat güvenlik hizmeti verilmektedir. Gece müdürümüz öğrencilerimizin güvenliği ve gece hizmetlerinden sorumludur. Yurdumuzun dış güvenliği için kapalı devre 24 saat kayıtta kamera sistemimiz mevcuttur .Güvenlik hizmetlerimiz, kameralar, alarm ve gece görevlileri tarafından sağlanır.
 

Tatil dönüşü araba sorununa son!!Hiçbir zorluk çekmeden terminalden yurda,yurttan terminale öğrencilerimizin yıllık gidiş dönüşlerinde belli periyotalarda servisimiz sizin rahatlığınız için hizmetinizdedir.
 

Anne odalarımız;ögrencilerimizin ailelerinin ücretsiz kalabileceği güven ve kalite dolu odalarımızla en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.
 

Sabahları acık büfe ve zengin menülerle,sağlıklı beslenme adına ücretli sabah kahvaltılarımız mevcuttur.
 

Öğrencinin acil hastalık durumu söz konusu olduğunda en yakın sağlık kurumuna ulaştırılması için özel servis aracımızla hizmet vermekteyiz
 

Deniz Kızı Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu; Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet veren özel bir yurttur. binamızda deprem yönetmeliğine uygun olarak yapılmıştır.Katlarda geniş merdivenler, hava boşlukları, yanmaz çelik kapılar, yangın tüpleri, duman öngördüğü standartlar göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Yangın tüpleri ve yangın malzemeleri periyodik bakımları yaptırılarak kullanıma hazır durumda muhafaza edilmektedir.
 

Dogalgazlı olan yurdumuzda hiçbir şekilde ısınma problemi yoktur.Çatı dahil ısı yalıtımlı yeni binamız,jenaratör ve su deposu ile kesintisiz su,spor salonumuz,bilgisayar ,etüd,camaşır ve ütü odalarımızla öğrencilerimiz istedikleri her saat kullanabilirler kendı evınızden farksız muhtesem aile ortamı..
 

Yurdumuzda öğrencilerimizin ilişkilerini geliştirmek ve onlar arasında yaşam boyu sürecek arkadaşlık ve dostluğu tahsis etmek amacıyla yarı yıl , dönem sonu başarı ve doğum günü kutlamaları gibi sosyal etkinliklere önem verilmektedir .
 

Yurdumuzda banyo ve tuvaletler devamlı sürette kat görevlisi tarafından temizlenir ve kontrol edilir.Banyolarımızda ve tuvaletlerimizde temizlik ve hijyenden taviz verilmez.
 

Katlarımızda rahatlıkla 24 saat faydalanacakları sıcak ve soguk içme suları bulunmaktadır.
 

Öğrencilerimizin kaynaştığı, dostlukların geliştiği ve çeşitli sosyal faaliyetlerin gerçekleştirildiği cafe ve kantinimiz , Geniş ve ferah ev sempatikliğinde döşenmiş olup 24 saat açık ve kablolu yayın sistemimiz bulunmaktadır.

Etkinlikler

TÜM ODALARIMIZDA;
*Banyo,tuvalet
*24 saat sıcak su
*Sandıklı,bazalı ortopedik yatak
*Lcd televizyon
*Buzdolabı
*Telefon
*Kitaplık
*Banyo dolabı
*Her öğrenciye ait dolap
*Çalışma masası mevcuttur.
 

Ulaşım

Yurdumuz; Necati Bey Eğitim Fakültesine yürüyüş mesafesinde 5 dk. kampüs araclarına ise 2-3 dk. arasında değişmektedir.Yurdumuz, güvenlik açısından son derece güvenli olup, 24 saat güvenlik elemanı ve kameraları bulunmaktadır.
 

Ek Bilgi

AYRICALIKLARIMIZ;
*Koridorlarda bulunan su sebillerimiz ile 24 saat sıcak ve soğuk içme suyu
*Yurdumuza özel servisimiz ile terminale ulaşım imkanı
*Anneleriniz geldiğinde misafir edebileceğimiz ANNE ODASI
*Boşvakitleriniz için bilardo masası,masa tenizi,ve fitness salonu
*24 saat faydalanabileceğiniz yiyecek ve içecek otomatı
*Her hafta oda temizliği
*Düzenli olarak nevresimlerimizin kuru temizleme ile temizliği
*Sizin için özel yapılan anlaşmalar ile birçok indirimden faydalanma imkanı
*