Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu

Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu Özel Ceren Kız Öğrenci Yurdu

Ceren Yaşam Merkezi, eğitim hayatını huzurlu, konforlu ve güvenli bir yaşam alanında geçirmek isteyen öğrenciler için 2012 yılında hizmete açılmıştır.

Merkezimiz öğrencilerimize ders çalışma ve dinlenme zamanları için sakin, kendilerine ve arkadaşlarına ayıracakları zamanlar için eğlenebilecekleri mekanlar sunmaktadır.

Amacımız üniversiteyi yeni kazanmış ve üniversiteye devam eden öğrencilerimize, bu süreçte sürekli destek olan ailelerine kalite sunmak, huzur ve güven vermektir.

Üniversite hayatına başlamış öğrencileri ve değerli ailelerini tebrik eder, başarılı bir eğitim hayatı temenni ederiz…

Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 02244835989
Fax: 02244835989
GSM: 05321308752
WEB: www.cerenapartlari.com
Görükle Sakarya Mah. Atmaca Sok. No: 10 /A-B Nilüfer/Bursa
Yetkili Kişi: Kıvaç Varol
Kapasite: 0 / 120
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Var
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Yok
Bilgisayar Odası : Yok
Asansör : Var
Deprem Raporu : Var
Odalarda Balkon : Var
Kafetarya : Var
Teras : Var
Bahçe : Var
Kütüphane : Yok
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Var
Hobi Alanı : Yok
Revir : Var
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Yok
Mutfak : Var
Su Deposu : Var
Otopark : Var
Sığınak : Var
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Var
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Var
Televizyon : Yok
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Var
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Var
Komidin : Var
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Fitness Salonu
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 24 Saat
Yemek : Yok
Sinema Odası : Var
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Yok
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Var
Oyun Odası : Yok

Avantajlar

GÜVENLİK

Merkez içerisinde ve çevresinde güvenliğiniz için birçok noktada güvenlik kameraları ve aydınlatma,

Bloklarda, kişisel şifre oluşturabileceğiniz kapı kilit sistemi bulunmaktadır.

Güvenlik alanında deneyimli personelimiz tarafından giriş ve çıkışlar kontrol edilmektedir. Yangın önlemeye karşı ısı-duman algılama, alarm sistemleri,

Son deprem yönetmeliğine uygun yapılandırma mevcuttur.

TEMİZLİK

Konusunda deneyimli personelimiz tarafından sizlere hijyenik yaşam alanı sunmak adına düzenli olarak kat temizlikleri ve ortak alan temizlikleri yapılmaktadır.

ÇAMAŞIR VE ÜTÜ ODASI

Tamamı A+ enerji sınıfı ürün olan çamaşır yıkama-kurutma makineleri ve ütü ortak kullanım alanı içerisinde olup ücretsizdir.

Makinelerin program seçeneği anlaşılır ve kullanımı kolaydır.

FITNESS

Sağlığınızı korumanız ve zinde kalmanız için terasta sizlere fitness aletleri olan bir alan oluşturduk. Dilediğiniz zaman kullanabileceğiniz alan için sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Sağlığınız bizim için her şeyden önemli…

ACİL DURUM

Güvenlik personelimiz ve 24 saat ulaşabileceğiniz merkezimizin yetkilisi, öğrencilerimizin başına gelmesini istemesek de meydana gelebilen yaralanma veya hastalık anında en yakın sağlık kuruluşuna götürmekte ve gerektiğinde refakat etmektedir.

KAFETERYA

Arkadaşlarınızla vakit geçirebilmeniz, yeme-içme ihtiyacınızı karşılayabilmeniz için sıcak-soğuk içeceklerin ve yiyeceklerin bulunduğu kafeteryamız ve personelimiz sizleri bekliyor.

Etkinlikler

EĞLENCELİ ETKİNLİKLER-KÜLTÜREL TURLAR

Sizleri tanımak, yeni arkadaşlıklar kurmanıza ve stresten biraz olsun uzaklaşmanıza yardımcı olmak adına merkezimizde eğlenceli etkinlikler,

Ulaşım sıkıntısı çekmeden, Bursa’nın tarihi ve doğal güzelliğine doyamayacağınız yerlerine günübirlik hafta sonu turları düzenlenmektedir.

Ulaşım

Öğrencilerimizin ders saatleri sıklığına göre servis hizmeti, servis aracı kullanma ehliyeti olan deneyimli ve profesyonel personelimiz tarafından yapılmaktadır.

Okula en yakın mesafeye konumlanmış olan merkezimizden hareket eden servisimiz, kampüse girişini 1-2 dakika arasında gerçekleştirmekte ve öğrencilerimizin tamamını 5 dakika içinde fakültelerine ulaştırmaktadır. Merkezimizden hareketinden 30 dakika sonra kampüsten hareket eden servisimiz tüm öğrencileri fakülte önlerinden alır.