Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu

Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu Özel Akademi Kız Öğrenci Yurdu

Yurdumuz Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak hizmet vermekte, ve düzenli olarak Milli Eğitim Bakanlığı tarafından denetlenmektedir.

AKADEMİ Eğitim Kurumları olarak misyonumuz, yükseköğrenim öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarını yüksek konfor ve güven standartları içinde karşılamak, ailelerin çocuklarıyla ilgili barınma, güvenlik ve sağlık konularında ki endişelerini yok edecek uygulamalar geliştirerek, gençlerimizin boş zamanlarını keyif alarak değerlendirecekleri, sosyal alanlar – aktiviteler yaratmaktır.

Bu yurt Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlıdır.
Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 02244834048 - 02244834441
GSM: 05559725609
WEB: www.akademiyurt.net
Sakarya Mah. Lavanta Sok No: 12 Nilüfer/Bursa
Yetkili Kişi: Özan Özata
Kapasite: 0 / 150
Sanal Tur: Sanal Tur görüntüle!

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Var
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Var
Valiz Odası : Yok
Bilgisayar Odası : Var
Asansör : Var
Deprem Raporu : Var
Odalarda Balkon : Var
Kafetarya : Var
Teras : Var
Bahçe : Var
Kütüphane : Var
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Var
Hobi Alanı : Var
Revir : Var
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Var
Kantin : Var
Mutfak : Var
Su Deposu : Var
Otopark : Yok
Sığınak : Var
Market : Var

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Var
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Var
Televizyon : Var
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Yok
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Var
Komidin : Var
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Fitness Salonu
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 24 Saat
Yemek : Kahvaltı, Akşam Yemeği
Sinema Odası : Var
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Yok
Extranet : Var
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Var
Oyun Odası : Var

Avantajlar

AKADEMİ' de yaşam öğrencilerimizin önceliklerine göre oluşmaktadır.Sabah usta ve güleryüzlü aşçılarımız tarafından hazırlanan kahvaltılar ikram edilmektedir.Haftasonu geç uyanan öğrencilerimiz için kahvaltı keyfi saat 11.00’e kadar sürmektedir.Öğrencilerimiz derslerine gitmek için yurttan ayrılırken; yönetim ekibimiz akşam gelecek öğrencilerimize temiz odalar, temiz sosyal alanlar ve sıcak-lezzetli yemekler sunmak için çalışmalara başlar.

Etkinlikler

Yurdumuzun son sistem donatılmış fitness salonunda spor aktivitelerinizi gerçekleştirebilir,spor sonrası kuaför salonunda bakım yaptırabilir,boş zamanlarınızda sinema salonumuzda film izleyebilir, özel tasarlanmış ve donatılmış kafeteryamızda tüm fast-food çeşitlerini bulabilir, çayınızı yudumlarken güncel gazete ve dergilerimizi okuyabilirsiniz. Ayrıca sizlerden gelecek talepler doğrultusunda tarih ve doğa şehri olan Bursa 'mızda çeşitli kültürel ve sosyal geziler düzenleyerek, ders yorgunluğunuzu atmanıza katkıda bulunabiliriz.

Ulaşım

AKADEMİ Uludağ Üniversitesi' ne en yakın yerleşim birimine kurulmuştur. Tüm öğrencilerimizin ders saatlerine uygun olarak hazırlanan ulaşım programı ile servis aracımız uzman personelimizce gün boyu hizmetinizdedir.AKADEMİ servis aracı ile öğrencilerimizi 1 dk.da Uludağ Üniversitesi' ne ulaştırıp ardından 5 dk. sürede öğrencilerimizi fakültelerine tek tek bırakmaktadır.Ayrıca toplu taşıma araçlarına uzaklığımız 50 mt.dir. Servislerimiz ücretsiz olup hizmet paketimizin içinde yer almaktadır.

Ek Bilgi

AKADEMİ ailesi olarak yoğun ders ve sınav stresini, öğrencilerimizin heyecan,coşku,sevinç & üzüntülerini yaşamak ve paylaşmak bizler için bir görev değil, bir yaşam biçimidir.