Özdoğan Erkek Öğrenci Apart

Özdoğan Erkek Öğrenci Apart Özdoğan Erkek Öğrenci Apart Özdoğan Erkek Öğrenci Apart Özdoğan Erkek Öğrenci Apart Özdoğan Erkek Öğrenci Apart Özdoğan Erkek Öğrenci Apart Özdoğan Erkek Öğrenci Apart Özdoğan Erkek Öğrenci Apart Özdoğan Erkek Öğrenci Apart Özdoğan Erkek Öğrenci Apart Özdoğan Erkek Öğrenci Apart Özdoğan Erkek Öğrenci Apart Özdoğan Erkek Öğrenci Apart Özdoğan Erkek Öğrenci Apart Özdoğan Erkek Öğrenci Apart Özdoğan Erkek Öğrenci Apart Özdoğan Erkek Öğrenci Apart Özdoğan Erkek Öğrenci Apart Özdoğan Erkek Öğrenci Apart Özdoğan Erkek Öğrenci Apart Özdoğan Erkek Öğrenci Apart Özdoğan Erkek Öğrenci Apart Özdoğan Erkek Öğrenci Apart

Özdoğan Apart yerleşim yeri olarak şehrin merkezinde Çorum ilinin en güzide semti Bahçelievlerde şenyurt 2.sokakta bulunmaktadır.

Özdoğan Apart erkek öğrencilerimize evlerindeki rahatlığı sunabilmek için her türlü gereksinimlerini karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir.

Odalarımız tek kişilik , iki kişilik ve dört kişilik olarak toplamda 48 oda 96 yatak kapasiteli bütün odalarımızda banyo ( duşakabinli ) wc ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır.

Öğrencilerimiz uzun kış mevsiminde yerden ısıtma sistemiyle sımsıcak bir ortamda rahat çalışma ve dinlenme olanaklarına sahip olacaklar.

Öğrencilerimize evlerindeki tatları aratmayacak hijyen ve lezzetli yemekleri Apartımız bünnyesinde bulunan profesyonel aşçılarımız tarafından özenle hazırlanmakta,Yine yemekhanemiz bünyesinde bulunan kantinimizden sabah 7,30 akşam 24,00 'a kadar faydalanabilirler.

Akşamları büyük ekran TV den (Digitürk) yayın ve kütüphaneden , her katta bulunan 2 adet wireless sınırsız internetle bilgisayar odasından ücretsiz faydalanabilirler.

Öğrencilerimiz ayrıca yine apartımız bünyesinde bulunan çamaşırhanemizden cüzzi bir ücret karşılığı faydalanabilecekler.

Özdoğan Apart öğrencilerimizin okullarına ulaşımını rahat yapabilmeleri için ücretsiz servis olanağıda sunuyor.

Özdoğan Apart'ın çevresinde Sinema salonları, Cafeler, alış veriş merkezleri, spor salonları, hemen ayağınız altındadır, Kısaca bir öğrencinin rahat ve huzurlu yaşayabileceği, sessiz huzurlu bir semt, bu huzur ve güveni sizlere garanti edecek hizmetleriyle öğrencilerini rahat ettirecek genç, dinamik bir apart deneyimli kadrosu sizleri bekliyor.

Yurt Türü:
Yurt Tipi: Erkek
Telefon: 03642220206
Fax: 03642220206
GSM: 05322665962 - 05305416307
WEB: www.ozdoganapart.com
Bahçelievler Mah. Senyurt 2. Sok. No: 24 Özdoğanlar Sitesi A Blok Merkez/Çorum
Yetkili Kişi: Özcan ÖZDOĞAN
Kapasite: 0 / 96
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Yok
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Var
Bilgisayar Odası : Var
Asansör : Var
Deprem Raporu : Yok
Odalarda Balkon : Var
Kafetarya : Var
Teras : Yok
Bahçe : Yok
Kütüphane : Yok
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Yok
Hobi Alanı : Yok
Revir : Yok
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Yok
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Var
Mutfak : Yok
Su Deposu : Yok
Otopark : Yok
Sığınak : Yok
Market : Var

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Var
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Var
Televizyon : Var
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Var
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Yok
Komidin : Yok
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Yok
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 12 Saat
Yemek : Kahvaltı, Akşam Yemeği
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Parmak İzi Okuma
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Yok
Oyun Odası : Var

Avantajlar

Apartımız, Çorum'un en güzide semtinden bulunmaktadır. Sinema Salonları, Alışveriş Merkezleri, Spor Salonları ve Gerekli Durumlarda Sağlık Merkezlerine çok yakındır.

Etkinlikler

Spor, Sanat ve sosyal alanda düzenlediğimiz etkinliklerle hem sağlıklı bir eğitim ve mutlu bir öğrencilik hayatının temeli olarak, hemde dostlukları pekiştirmek için sosyal aktivitelere önem veriyoruz. açılış ve yılsonu veda partilerimiz ile birlikte dönem içerisinde öğrencilerimizin istekleri doğrultusunda futbol , basketbol gibi turnuvalarla öğrencilerimizin sosyal ve kültürel hayatına katkı sağlıyoruz. Dönem içerisinde öğrencilerimizi biraz olsun ders sitesinden uzaklaştırmak amacıyla tavla, masa tenisi , satranç gibi turnuvalar düzenliyoruz.

Ulaşım

Apartımız şehrin merkezi yerlerinden biri olan bahabey caddesi yanındadır. tüm fakulte ve yüksekokullara apartımıza bağlı servis aracımız ring servis imkanı ile öğrencilerimizin hizmetindedir.

Özel halk otobüsleri merkez duraklarına 5 dakikalık mesafededir. apartımızın önünden ve 50-100 metre mesafedeki halk otobüs duraklarına şehrin her yerinden 10,20,30 dakikalık periyotlarla özel halk otobüsleri çalışmaktadır.