Özel Sungurlu Hitit Kız Öğrenci Yurdu

Özel Sungurlu Hitit Kız Öğrenci Yurdu Özel Sungurlu Hitit Kız Öğrenci Yurdu Özel Sungurlu Hitit Kız Öğrenci Yurdu Özel Sungurlu Hitit Kız Öğrenci Yurdu Özel Sungurlu Hitit Kız Öğrenci Yurdu Özel Sungurlu Hitit Kız Öğrenci Yurdu Özel Sungurlu Hitit Kız Öğrenci Yurdu Özel Sungurlu Hitit Kız Öğrenci Yurdu Özel Sungurlu Hitit Kız Öğrenci Yurdu Özel Sungurlu Hitit Kız Öğrenci Yurdu Özel Sungurlu Hitit Kız Öğrenci Yurdu Özel Sungurlu Hitit Kız Öğrenci Yurdu Özel Sungurlu Hitit Kız Öğrenci Yurdu Özel Sungurlu Hitit Kız Öğrenci Yurdu Özel Sungurlu Hitit Kız Öğrenci Yurdu Özel Sungurlu Hitit Kız Öğrenci Yurdu Özel Sungurlu Hitit Kız Öğrenci Yurdu Özel Sungurlu Hitit Kız Öğrenci Yurdu Özel Sungurlu Hitit Kız Öğrenci Yurdu Özel Sungurlu Hitit Kız Öğrenci Yurdu

HİTİT KIZ ÖĞRENCİ YURDUMUZ  sungurlunun en fazla öğrenci kapasitesine sahip bankalar ve alış veriş merkzilerinin yoğun olduğu şehir merkezinin tam ortasın da  olup tam güvenlikli 14 ayrı nokta da kamera sistemi - parmak izli giriş sistemleri - özel güvenlik sistemlerine sahip konforlu ve en rahat öğrenci yurdurur.

Hedefimiz pansiyonumuz da konaklayan öğrencilerimize sungurluda öğrenim gördüğü sürece kendi aile bireylerimizden bir bireymiş gibi görüp gözetip hertürlü desteği vererek en güzel ve başarılı şekil de öğrenim hayatını neticelendirmesini sağlamaktır. 

Değerli velilerimiz bizler sizlerin emaneti çocuklarımıza her an her dakika anne ve baba yakınlığında ve samımıyetın de kol kanat olup sizlerin gözünü arkada bırakmayacağımızı temin ederiz.HİTİT KIZ YURDU  sizleri bekliyor ...

HİTİT KIZ ÖĞRENCİ YURDU kurulduğu yıldan bu yana bilhassa disiplini ve eğitime verdiği önem le öğrenci ve velilerin özellikle tercih ettiği en seçkin kız yurdu dur....

 

NOT : HİTİT KIZ YURDUNUN ÖĞRENCİ VE VELİLERİMİZ TARAFIN DAN BİLHASSA TERCİH EDİLMESİNDEKİ EN BÜYÜK NEDEN DİSİPLİNİ - KONFORU - GÜVENLİĞİ - EĞİTİME VERDİĞİ ÖNEM VE OKUL DERECELERİNE HER YIL HİTİT KIZ YURDU ÖĞRENCİLERİNİN SAHİP OLMASIDIR . EVET YANLIŞ ANLAMADINIZ HİTİT MYO OKUL DERECELERİ HER YIL İLK 10 HİTİT KIZ YURDU ÖĞRENCİLERİNE AİTTİR . BUNDA EN BÜYÜK ETKENLER DEN BİRTANESİ DE 13 ADET ETÜT ODASINA SAHİPOLMASI VE BÜNYESİN DE BULUNDURDUĞU MATEMATİK - TARİH VE İNGİLİZ CE ÖĞRETMENLERİDİR. 

2 YILLIK EĞİTİM ÖĞRETİM DÖNEMİN DE BİZLER SORUMLULUĞUMUZUN BİLİNCİN DE ÖĞRENCİLERİMİZ VE SİZ DEĞERLİ VELİLERİMİZİN EMEKLERİNİ ZAYİ ETMEMEK İÇİN ÖĞRENCİLERİMİZİN EVLERİNE DİPLOMALARI İLE GURURLA DÖNMELERİ ADINA PROFOSYONEL ÇALIŞMA EKİBİMİZLE HİZMET VEMEKTEYİZ .. 

BİZİ ZİYARET ETMEDEN KESİNLİKLE KARAR VERMEYİN .....

Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 03643120019
Fax: 03643120019
GSM: 05412080619
WEB: http://hititkizyurdu.blogcu.com/
Sunguroğlu Mah. Prf. Necmettin Erbakan Cad . Bilge iş MerkeziYapı Kredi Bankası Üzeri No: 57/3 Sungurlu/Çorum
Yetkili Kişi: Funda Şahin - Yasin Şahin
Kapasite: 0 / 104
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Yok
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Yok
Bilgisayar Odası : Yok
Asansör : Var
Deprem Raporu : Var
Odalarda Balkon : Yok
Kafetarya : Var
Teras : Yok
Bahçe : Yok
Kütüphane : Yok
Isıtma Tipi : Kombi Sistemi
Jeneratör : Yok
Hobi Alanı : Yok
Revir : Yok
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Yok
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Var
Mutfak : Var
Su Deposu : Yok
Otopark : Yok
Sığınak : Yok
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Var
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Var
Televizyon : Var
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Yok
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Yok
Komidin : Var
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Yok
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 12 Saat
Yemek : Kahvaltı, Akşam Yemeği
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Kartlı Giriş, Parmak İzi Okuma
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Yok
Oyun Odası : Yok

Avantajlar

Öğrencilerimiz, temel ihtiyaçları olan yemek, ısınma, bulaşık, tamirat gibi işleri düşünmeden tamamen derslerine adapte olacaktır.

Hastalık halinde veya aciz kaldığı durmalarda sahipsiz kalmayacaktır.

Öğrencilerimizin giriş ve çıkış saatlerini kontrol eden denetim mekanizması velilerimizin huzur içinde olmaları sağlanacaktır.

Kamera kayıt sistemleri

24 saat kablolu ve wi-fi internet iletişimi

24 saat kesintisiz sıcak su

24 saat teknik destek

7/24 güvenlik 

Merkezi ısıtma

Kütüphane ve çalışma salonu

Valiz odası İmkânları fazla eşyalarınız odanızda yer kaplamasın

Etkinlikler

Eğitim öğretim yılı boyunca düzenli olarak yapılan kültürgezilerimiz ,sinema tiyatro , sınavlar öncesi ve sınavlar sonrasın da moral geceleri ve hediye çekilişleri ,öğrenci arkadaşlarımız dan gelen talepler doğrultusunda da farklı etkinlikler ..

Ulaşım

Hitit kız apart şehrin merkez noktasın da bulunmakta olup ,devlet daireleri , bankalar ve yüksek okula yürüme mesafesi 5 dakikadır ...

Ek Bilgi

NEDEN HİTİT brKonumu itibariyle Restoran,Kafe,Alışveriş Merkezi gibi sosyal aktivite yelpazesi hayli geniş ve öğrenci nüfusu yoğun bir bölgededir.

Hitit‘in en büyük özelliği, Anında Çözüm ilkesiyle hareket eden bir işletmeye sahip olmasıdır. Gerek velilerimizden, gerekse öğrencilerimizden gelen herhangi bir istek anında yerine getirilmektedir. Bunun için Hititde 24 saat boyunca gece ve gündüz görevlileri vardır.

Hitit’in dizayn ve dekorasyonu yapılırken burada kalacak öğrencilerin kendilerini kendi evlerinde hissedebilmeleri göz önünde tutulmuştur. .

Hitit 'in en büyük farkı, kuşkusuz yemekleridir. Yemeklerimiz, en kaliteli gıda malzemeleri kullanılarak özenle hazırlanır.Hitit öğrencileri okul dönüşünde tadına doyamıyacakları kadar lezzetli yemeklerin sıcacık ikram edileceğini bilerek yurda gelirler. Hititde soğuk yemek ikram edilmez.

En soğuk kış günlerinde dahi sıcacıktır. Hitit’de kimse üşümez.brHitit de sosyal aktivite ler ve arkadaşlıklar güzeldir.

Hitit 24 saat 14 ayrı konum da konuşlandırılmış ve birtanesi bina dışında 365 derece kayıt yapan mobese kameraları ile güvenlik kontrolü altında dır.

Hitit en geniş odalara sahip öğrenci yurdudur , Ders çalışma imkanı nı en rahat Hitit’de bulursunuz.Çün ki 13 adet 1+1dairede  13 adet ETÜT odasına sahip çorum ve ilçelerinde bu imkanı sağlayan tek kız öğrenci yurdudur..

Hitit de ikamet eden 4 Bayan Doktor 3 Hemşire Hemşire ve 6 bayan Öğretmen vardır öğrencilerimiz memur arkadaşlardan hertürlü istifade edebilmektedir.

Hitit’de yabancı dil kursu – El sanatları kursu – müzik ve resim kursları profesyonel hocalar tarafın dan sürekli verilmekte olup ücretsizdir.

HİTİT birinci sınıf işletmesiyle olduğu kadar referanslarıyla da markalaşmış, seçkin ailelerin tercihi olmaktan gurur duyan özel ve ayrıcalıklı bir müessesedir

 

HEM YURDUNUZ HEM AKLINIZ RAHAT OLSUN