Özel Ayan Erkek Öğrenci Yurdu

Özel Ayan Erkek Öğrenci Yurdu Özel Ayan Erkek Öğrenci Yurdu Özel Ayan Erkek Öğrenci Yurdu Özel Ayan Erkek Öğrenci Yurdu Özel Ayan Erkek Öğrenci Yurdu

Kızılaydan bile hesaplı yurdumuz, M.E.B'den ruhsatlı, Akdeniz Bölgesinin en büyük, Türkiye'nin de sayılı yurtlarından biridir. İşletmemizin bu yıl 5. yılıdır. 2008 yılında, bir işletmeyle başladığımız öğrenci konaklama merkezleri hizmetlerinde bu sene İskenderun, Kırıkhan, Hassa ve Kahramanmaraştaki işletmelerimizle toplam 14 şubeye ulaştık. Sizlere, bizimle ilgili en büyük referansımız, işte, kısa sürede ulaştığımız başarımızdır. Bu başarının ardında, hiç şüphe yok ki, öğrenciyi sırf bir para kazanma aracı olmak değil, onu memnun etmeyi görev sayan bir anlayışla ona, olabildiğince en iyi hizmeti makul fiyatlarla verme ilkesine bağlılık vardır. Bu yıl da kayıt döneminin başladığı bugünlerde belki biz de dahil, görüştüğünüz diğer işletmeler sizlere olmadık vaatlerle yıldızlerı gökyüzünden yere indirecekler. Sırf sizleri kaydetme pahasına, sonra ne olursa olsun deyip talep ettiğiniz her şeye evet diyeceklerdir. Sizlere önerimiz, seçeceğiniz işletmenin bir kurumsal kimliğinin olup olmadığını sorgulamanız, işletmeye ne zaman başladığını öğrenmeniz ve bizzat mekanı gezip görmenizdir. Temennimiz, bizi de gelip görmenizdir. İnanıyoruz ki bizi görmeden yapacağınız tercihten pişman olacaksınız. 

Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Erkek
Telefon: 03266185061 - 05466816000
GSM: 05354288475.05335192609.05066454379
WEB: www.ayanyurt.com
Numune Mah. İbrahim Karaoğlanoğlu Cad. No: 43 Kiler Market Civarı İskenderun/Hatay
Yetkili Kişi: Mahmut Kağan Ayan - Vahide Hanım
Kapasite: 0 / 140
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Yok
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Yok
Bilgisayar Odası : Yok
Asansör : Yok
Deprem Raporu : Yok
Odalarda Balkon : Yok
Kafetarya : Yok
Teras : Yok
Bahçe : Yok
Kütüphane : Yok
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Yok
Hobi Alanı : Yok
Revir : Yok
Etüd Salonu : Yok
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Yok
Yangın Merdiveni : Yok
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Yok
Mutfak : Yok
Su Deposu : Yok
Otopark : Yok
Sığınak : Yok
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Yok
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Yok
Televizyon : Yok
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Yok
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Yok
Komidin : Yok
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Yok
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 12 Saat
Yemek : Kahvaltı, Akşam Yemeği
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Yok
Temizlik : Yok
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Yok
Giriş Güvenliği : Yok
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Var
Oyun Odası : Yok

Avantajlar

Sizler için en büyük avantajımız fiyatlarımızdır. Altını çizerek söylüyoruz, bugün eğer İskenderun'da Ayan Yurt olmasaydı, İskenderun yurt fiyatları bugünkü düzeyin en az iki katıydı. Bunun kanıtı, bir hayır kurumu olan Kızılay'ın yurt fiyatlarıdır. Fiyatlar incelendiğinde ve verilen hizmetler, Ayan yurt'un Kızılay'dan bile ucuz olduğu görülecektir.

Fiyatlarımız, her şey dahil, 6 kişilik oda yıllık 3,250'den başlamaktadır. Buna kahvaltı ve akşam yemeği de dahildir. Diğer bir avantajımız ise yurtlarımızın okullara olan yakınlığıdır. Binalarımızın çoğu İskenderun-Antakya varyantı üzerinde, anayolun kenarındadır. Mühendislik Fakültesi ile Turizm İşletme ve Otelcilik Yüksek Okuluna 6-7 dk yürüme mesafesinde, Denizcilik Meslek Yüksekokulu'na yürüyerek 10-15 dk, İskenderun Meslek Yüksekokulu dolmuş durağı yurdumuzun önünde ve dolmuşla 7-8 dk sürmekte. Havacılık Yüksekokulu durağı 2 dk mesafede. Okulun yurda uzaklığı dolmuşla 5-6 dk.. Binamızın tamamı yeni ve depreme dayanıklı projelendirilmiştir. Hatay'ın en büyük alışveriş merkezi Prime Mall'a 100 m.. Devlet Hastanesi komşumuz..İskenderun'un en nezih, en sakin mahallesindeyiz.  

Bu yıl 2. öğretim öğrencileri için İskenderun MYO güzergahı hariç, servis hizmeti başlattık. 

Acil durumlar için 24 saat servis ve gece güvenlik görevlisi vardır.

Etkinlikler

Yıl içinde taleplere göre değişik aktiviteler belirlenir. 

Ulaşım

Binalarımızın çoğu İskenderun-Antakya varyantı üzerinde, anayolun kenarındadır. Mühendislik Fakültesi ile Turizm İşletme ve Otelcilik Yüksek Okuluna 6-7 dk yürüme mesafesinde, Denizcilik Meslek Yüksekokulu'na yürüyerek 10-15 dk, İskenderun Meslek Yüksekokulu dolmuş durağı yurdumuzun önünde ve dolmuşla 7-8 dk sürmekte. Havacılık Yüksekokulu durağı 2 dk mesafede. Okulun yurda uzaklığı dolmuşla 5-6 dk..

Ek Bilgi

İŞLETMEMİZ TİCARİ BİR KURULUŞ OLUP İŞLETMEMİZİN HİÇBİR CEMAAT,VAKIF,DERNEK,CEMİYET,KURUM VE KURULUŞLA İLGİSİ YOKTUR. Sitedeki fotoğraflar,yurtlarımızdan alınmış karma fotoğraflardır.Yurtlarla ilgili sağlıklı bir değerlendirme kanımızca,ancak sözkonusu yerleri bizzat görerek yapılır.Bunun için sizleri misafir etmekten memnuniyet duyacağız.