Özel Ayan Kız Öğrenci Yurdu

Özel Ayan Kız Öğrenci Yurdu Özel Ayan Kız Öğrenci Yurdu

YURDUMUZ MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINDAN RUHSATLI AKDENİZ BÖLGESİNİN EN BÜYÜK,TÜRKİYENİN DE SAYILI YURTLARINDAN BİRİDİR.İŞLETMEMİZİN BU YIL 5.HİZMET YILI . 2008 YILINDA BİR İŞLETMEYLE BAŞLADIĞIMIZ ÖĞRENCİ KONAKLAMA MERKEZLERİ HİZMETLERİNDE BU SENE İSKENDERUN ,KIRIKHAN, HASSA VE KAHRAMANMARAŞTAKİ İŞLETMELERİMİZLE TOPLAM 14 ŞUBEYE ULAŞTIK.SİZLERE ,BİZİMLE İLGİLİ EN BÜYÜK REFERANSIMIZ, İŞTE, KISA SÜREDE ULAŞTIĞIMIZ BU BÜYÜK BAŞARIDIR . BU BAŞARININ ARDINDA ,HİÇ ŞÜPHE YOK Kİ ,ÖĞRENCİYİ SIRF BİR PARA KAZANMA ARACI OLARAK GÖRMEK DEĞİL,ONU MEMNUN ETMEYİ GÖREV SAYAN BİR ANLAYIŞLA ONA ,OLABİLDİĞİNCE EN İYİ HİZMETİ EN MAKUL FİYATLARLA VERME İLKESİNE BAĞLILIK VARDIR.KAYIT DÖNEMİNİN BAŞLADIĞI BUGÜNLERDE BELKİ BİZ DE DAHİL, GÖRÜŞTÜĞÜNÜZ DİĞER İŞLETMELER SİZLERE OLMADIK VAATLERLE YILDIZLARI GÖKYÜZÜNDEN YERE İNDİRECEKLER.SIRF SİZLERİ KAYDETME PAHASINA ,SONRA NE OLURSA OLSUN DEYİP TALEP ETTİĞİNİZ HERŞEYE EVET DİYECEKLERDİR.SİZLERE ÖNERİMİZ,SEÇECEĞİNİZ İŞLETMENİN BİR KURUMSAL KİMLİĞİNİN OLUP OLMADIĞINI SORGULAMANIZ,İŞLETMEYE NE ZAMAN BAŞLADIĞINI ÖĞRENMENİZ VE BİZZAT MEKANI GEZİP GÖRMENİZDİR.TEMENNİMİZ BİZİ DE GELİP GÖRMENİZDİR.İNANIYORUZ Kİ ,BİZİ GÖRMEDEN YAPACAĞINIZ TERCİHTEN PİŞMAN OLACAKSINIZ

Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 03266185061 - 05466816000
GSM: 05354288475 - 05335192609
WEB: www.ayanyurt.com
Numune Mah. 574. Sok. No: 7 Kiler Market Arkası İskenderun/Hatay
Yetkili Kişi: Vahide Hanım - Ömer Bey
Kapasite: 0 / 120
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Yok
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Yok
Bilgisayar Odası : Yok
Asansör : Yok
Deprem Raporu : Yok
Odalarda Balkon : Yok
Kafetarya : Yok
Teras : Yok
Bahçe : Yok
Kütüphane : Yok
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Yok
Hobi Alanı : Yok
Revir : Yok
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Yok
Yangın Merdiveni : Yok
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Var
Mutfak : Yok
Su Deposu : Yok
Otopark : Yok
Sığınak : Yok
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Yok
Çalışma Masası : Yok
Oda Tipleri : Yok
Televizyon : Yok
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Yok
Oda Telefonu : Yok
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Yok
Komidin : Yok
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Yok
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 12 Saat
Yemek : Kahvaltı, Akşam Yemeği
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Lig TV
Güvenlik Kamerası : Yok
Temizlik : Yok
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Yok
Giriş Güvenliği : Yok
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Yok
Oyun Odası : Yok

Avantajlar

EN BÜYÜK AVANTAJIMIZ FİYATLARIMIZDIR.PEK BÜYÜK BİR REKABET ORTAMI OLMAMASINA RAĞMEN İŞLETMEMİZ FİYATLARI EN ASGARİ DÜZEYDE TUTMUŞTUR.PEŞİN ÖDEMEDE ÖNEMLİ İNDİRİM AVANTAJI YANINDA 1+9 TAKSİTTE DE ÖDEME SEÇENEKLERİMİZ MEVCUTTUR.FİYATLARIMIZA KAHVALTI 07.30-10.30,AKŞAM YEMEĞİ 15.30-19..00 DAHİLDİR.YEMEKLER ÖĞRENCİLERİMİZİN GÖZÜ ÖNÜNDE EN HİJYENİK ŞARTLARDA HAZIRLANIR. BUNUN YANINDA İKİNCİ BÜYÜK AVANTAJIMIZ ,İŞLETMEMİZİN OKULLARA OLAN YAKINLIĞIDIR.BUNUN YANINDA,MİGROS ,KİLER MARKET,YENİ DEVLET VE ÖZEL GELİŞİM HASTANELERİ DE KOMŞULARIMIZDIR.ALTINI ÇİZEREK SÖYLÜYORUZ,BUGÜN EĞER İSKENDERUNDA AYAN YURT OLMASAYDI,İSKENDERUN YURT FİYATLARI BUGÜNKÜ DÜZEYİN EN AZ İKİ KATI OLURDU.BİNALARIMIZIN ÇOĞU,İSKENDERUN-ANTAKYA VARYANTI ÜZERİNDE,ANA YOLUN KENERINDADIR..MÜHENDİSLİK FAK. İLE TURİZM İŞLETME VE OTELCİLİK YÜKSEK OKULUNA 5 -6-7 DK. YÜRÜME MESAFESİNDE.yeni açtığımız kız şubesi, mühendislik fakültesine 100 metredir.DENİZCİLİK MESLEK YÜKSEKOKULUNA BURADAN YÜRÜYEREK 7-8 DK.DA ULAŞABİLİRSİNİZ.İSKENDERUN MESLEK YÜKSEK OKULU DOLMUŞ DURAĞI YURDUMUZUN ÖNÜNDE. . OKULUN YURDUMUZA UZAKLIĞI DOLMUŞLA 5-6 DAKİKA...BİNALARIMIZIN TAMAMI YENİ VE DEPREME DAYANIKLI PROJELENDİRİLMİŞTİR.HATAY IN EN BÜYÜK ALIŞ-VERİŞ VE EĞLENCE MERKEZİ PRİME MALLA 100 M.DEVLET HASTANESİ KOMŞUMUZ.İSKENDERUNUN EN NEZİH,EN SAKİN MAHALLESİNDEYİZ.BU YIL 2. ÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİ İÇİN İSKENDRUN MYO GÜZERGAHI HARİÇ SERVİS HİZMETİ BAŞLATTIK..ACİL DURUMLAR İÇİN 24 SAAT SERVİS.GECE GÜVENLİK GÖR.

Etkinlikler

YIL BOYUNCA ,ÖĞRENCİLERDEN GELECEK TALEPLER DOĞRULTUSUNDA PROGRAM YAPILIR.

Ulaşım

İŞLETMEMİZ İSKENDERUN-ANTAKYA VARYANTI ÜZERİNDEDİR.ŞEHİR DIŞINDAN GELEN OTOBÜSLER GENELLİKLE ANTAKYA YA KADAR GİDER.YOLCULARIMIZ İSTERLERSE TERMİNALDE İNMEYİP DİREKT BİNAMIZIN ÖNÜNDE İNEBİLİRLER.MİGROS UN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ KAMPUSUNUN 100 METRE İLERİSİ KARŞI TARAF. HATAY TARAFINDAN GELEN YOLCULAR, KARAAĞAÇ KAVŞAĞINA GELMEDEN, MÜHENDİSLİK FAK.KAMPUSUNDAN 100 METRE GERİDE İNERLERSE YİNE BİNAMIZIN ÖNÜNDE İNERLER.YUKARIDA DA SÖYLENDİĞİ GİBİ İŞLETMEMİZ TURİZM İŞLETME VE OTELCİLİK YÜKSEKOKULU İLE MÜHENDİSLİK FAK.A 5-6 DK.YÜRÜME MESAFESİNDEDİR. DENİZCİLİK MESLEK YÜKSEKOKULU İLE KONSERVATUVARA YÜRÜYEREK 7-8 DAKİKADA ULAŞABİLİRSİNİZ. ,SİVİL HAVACILIK YÜKSEK OKULUNUN DURAĞINA 2 DK ... İSKENDERUN MYO HARİÇ,DİĞER OKULLARA ,AKŞAM OKUYACAK ÖĞRENCİLER İÇİN SERVİS HİZMETİ BU YIL BAŞLAYACAKTIR.. BUNUN YANINDA ,İSKENDERUN MESLEK YÜKSEKOKULUNA GİDEN DOLMUŞLAR KAPIMIZIN ÖNÜNDEN YOLCU ALIR. BU OKULA OLAN UZAKLIĞIMIZ DOLMUŞLA 7- 8DAKİKADIR.

Ek Bilgi

İŞLETMEMİZ TİCARİ BİR KURULUŞ OLUP İŞLETMEMİZİN HİÇBİR CEMAAT,VAKIF,DERNEK,CEMİYET,KURUM VE KURULUŞLA İLGİSİ YOKTUR. Sitedeki fotoğraflar,yurtlarımızdan alınmış karma fotoğraflardır.Yurtlarla ilgili sağlıklı bir değerlendirme kanımızca,ancak sözkonusu yerleri bizzat görerek yapılır.Bunun için sizleri misafir etmekten memnuniyet duyacağız.