Özel Han Öğrenci Yurdu

Özel Han Öğrenci Yurdu Özel Han Öğrenci Yurdu Özel Han Öğrenci Yurdu Özel Han Öğrenci Yurdu Özel Han Öğrenci Yurdu Özel Han Öğrenci Yurdu Özel Han Öğrenci Yurdu Özel Han Öğrenci Yurdu Özel Han Öğrenci Yurdu Özel Han Öğrenci Yurdu Özel Han Öğrenci Yurdu Özel Han Öğrenci Yurdu Özel Han Öğrenci Yurdu Özel Han Öğrenci Yurdu Özel Han Öğrenci Yurdu Özel Han Öğrenci Yurdu Özel Han Öğrenci Yurdu

İstanbul'da öğrenciler için oluşturulan yaşam merkezinde, modern, güvenli, doğa dostu ve uygar bir ortamda, şehrin merkezinde ve hayatın içinde, yeni dostluklar kurarak, eşsiz bir öğrencilik hayatı yaşayabilirsiniz. Han Öğrenci Evlerinde, elektrik, su, internet faturaları ile uğraşmadan, güvenlikle ilgili endişeniz olmadan, sadece odaklanmanız gerekenlere zaman ayırıp, ayrıcalıklı ve verimli bir öğrencilik hayatı sizi bekliyor.

 

Han Öğrenci Evlerinde, elektrik, su, internet faturaları ile uğraşmadan, güvenlikle ilgili endişeniz olmadan, sadece odaklanmanız gerekenlere zaman ayırıp, ayrıcalıklı ve verimli bir öğrencilik hayatı sizi bekliyor.

 

SİZİN İÇİN NELERİ TASARLADIK ve HAYATA GEÇİRDİK

 

Han Öğrenci Evleri’nin depreme dayanıklı binalarında, modern teknolojinin tüm imkanlarından faydalanabilirsiniz. Özel güvenliğinizden oda temizliğinize, ütü ve çamaşırdan gym ve fitness salonuna, kablosuz internetten markete, elektronik kartla binaya ve odanıza giriş çıkış güvenliğine, etüd odalarından özel çalışma masalarına kadar birçok konfor ve ayrıcalık sizler için özel olarak tasarlandı.

Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi:
Telefon: 02125035800
Fax: 02125512376
GSM: 05335584591 - 05302651448
WEB: www.hanogrencievleri.com
Değirmenbahçe Cad. Turgutreis Sok. No: 3 Bahçelievler/İstanbul
Yetkili Kişi: Gökmen Kaptı
Kapasite: 0 / 55
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Var
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Var
Valiz Odası : Var
Bilgisayar Odası : Yok
Asansör : Var
Deprem Raporu : Var
Odalarda Balkon : Yok
Kafetarya : Var
Teras : Var
Bahçe : Var
Kütüphane : Yok
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Var
Hobi Alanı : Yok
Revir : Yok
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Var
Mutfak : Var
Su Deposu : Var
Otopark : Yok
Sığınak : Yok
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Yok
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Var
Televizyon : Var
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Var
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Var
Komidin : Yok
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu :
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 24 Saat
Yemek :
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri :
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Kartlı Giriş
Extranet : Var
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Var
Ücretsiz Servis : Var
Oyun Odası : Var

Avantajlar

• Kamera kayıt sistemleri

• 24 saat kablolu ve wi-fi internet iletişimi

• 24 saat kesintisiz sıcak su

• 24 saat teknik destek

• 7/24 güvenlik

• Profesyonel kafeterya

• Profesyonel kantin işletmeciliği

• Gym ve fitness salonu

• Merkezi ısıtma

• Kütüphane ve çalışma salonu

• Valiz odası

• Kişisel posta kutusu

• Düzenli kat ve oda temizliği

• Ring araçlar ile ulaşım desteği

• Sağlık noktası

• Hijyenik şartlarda kaliteli ürünlerle, profesyonel otel ekibi tarafından yapılan lezzetli yemekler

• Haftada 2 kez Oda temizliği

• Teknik bakım destek hattı (Tüm teknik bakım hizmetleri yurt yönetimi tarafindan ücretsiz olarak sağlanmaktadir.)

• Çamaşırhane (deterjan, yumuşatıcı sağlama - yarı profesyonel makinaları kiralama (jeton) - tüm ekipmanları ile birlikte ütü hizmeti)

• Depolama İmkânları (fazla eşyalarınız odanızda yer kaplamasın)

Ulaşım

Havaalanına, İstanbul’un merkezi yerlerine rahat ulaşımınız için shuttle servislerini kullanabileceksiniz...
 

Metro İle

 

Belediye Otobüsleri ile

 

31 Yenibosna – Yenikapı Yenibosna Kuyumcukent / İhlas evleri / Altınyıldız / Değirmen Bahçe cad. / Y.bosna beşyol / Fatih Cad. / Kuleli / Yenibosna Metro / Şirinevler / Bahçelievler / İncirli / Bakırköy Adliyesi / Nakliyeciler Sitesi / Cevizlibağ / Topkapı / Şehremini / Fındıkzade / Haseki / Yenikapı.

 

31 E Yenibosna – Eminönü Yenibosna Kuyumcukent / İhlas evleri / Altınyıldız / Değirmen Bahçe cad. / Y.bosna beşyol / Fatih Cad. / Kuleli / Yenibosna Metro / Şirinevler / Bahçelievler / İncirli / Bakırköy Adliyesi / Nakliyeciler Sitesi / Cevizlibağ / Topkapı / Edirnekapı / Karagümrük / Fatih / Unkapanı / Perşembepazarı / Eminönü.

 

98 B Yenibosna – Bakırköy Yenibosna Kuyumcukent / İhlas evleri / Altınyıldız / Değirmen Bahçe cad. / Y.bosna beşyol / Fatih Cad. / Kuleli / Yenibosna Metro / Şirinevler / Bahçelievler / İncirli / Dikilitaş / Zuhurat Baba / Bakırköy.

 

Ayrıca E-5 Yenibona’dan (Kuleli) geçen tüm hatlar, hızlı tramvay (Eminönü-Esenler-Zeytinburnu- Havalimanı) ve metrobüs (Söğütlüçeşme-Zincirlikuyu- Avcılar) hatları ile Yenibosna durağından aktarmalı olarak 31 , 31 E ve 98B hat no’lu otobüslerle HAN Öğrenci Evlerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Deniz Yoluyla

 

Han’ a en yakın iskele ise Bakırköy İskelesi’dir.

 

Anadolu yakasından gelecekler için birinci alternatif;
 

IDO ile Bostancı ve Kadıköy’den direkt olarak, Pendik-Kartal- Maltepe’den Bostancı aktarmalı olarak Bakırköy iskelesine, iskeleden 10 dk yürüme mesafesindeki “Bakırköy Meydanı” ından kalkan 98B hat no’lu otobüslerle HAN Öğrenci Evleri’ne ulaşabilirsiniz.

 

Anadolu yakasından gelecekler için ikinci alternatif;

 

IDO ile Bostancı ve Kadıköy’den direkt olarak, Pendik-Kartal- Maltepe’den Bostancı aktarmalı olarak Yenikapı iskelesine, buradan da 31 hat no’lu otobüslerle HAN Öğrenci Evleri’ne ulaşabilirsiniz.

 

Avrupa yakası Avcılar’dan gelmek için de IDO ile Avcılar iskelesinden Bakırköy iskelesine ulaşım mevcuttur.

 

Han’a gelmek için inilecek otobüs durakları “Değirmen Bahçe” ve “Altınyıldız” duraklarıdır. Her iki durağın da Han’a olan mesafesi yaklaşık olarak aynıdır. “Değirmen Bahçe” durağı, rampa aşağı yürümenin kolay olacağı düşünülürse tercih sebebi olabilir.

Ek Bilgi

Han Öğrenci Evleri anlayış olarak doğa dostu ve gelecek nesilleri önemseyen bir yaşam biçimini benimsemiştir. Buna bağlı olarak günümüz gençlerinin çevreye daha duyarlı olmaları bizim için de birincil önceliktir. Bu kapsamda evlerimizde su tüketimini belirli bir seviyede tutmak adına ciddi bir çaba gösterilmektedir. Güneş enerjisini kullanarak ısınma ve su ısıtmak için gerekli sistemler mevsimlerin el verdiği şartlarda maksimum olarak kullanılmak üzere tercih edilmiştir. Ayrıca atıklar için de bir düzenleme yapılmış ve geri dönüşüm için ayrı ayrı çöp kutuları Han Öğrenci Evleri’nin her alanında kullanılmaktadır. Yine geri dönüşümlü malzeme kullanma oranları da birçok kurum ve kuruluşa göre Han Öğrenci Evleri’nde öne çıkmaktadır.