Şirinevler Elit Kız Öğrenci Apart

Şirinevler Elit Kız Öğrenci Apart Şirinevler Elit Kız Öğrenci Apart Şirinevler Elit Kız Öğrenci Apart Şirinevler Elit Kız Öğrenci Apart Şirinevler Elit Kız Öğrenci Apart Şirinevler Elit Kız Öğrenci Apart Şirinevler Elit Kız Öğrenci Apart Şirinevler Elit Kız Öğrenci Apart Şirinevler Elit Kız Öğrenci Apart Şirinevler Elit Kız Öğrenci Apart Şirinevler Elit Kız Öğrenci Apart Şirinevler Elit Kız Öğrenci Apart Şirinevler Elit Kız Öğrenci Apart Şirinevler Elit Kız Öğrenci Apart Şirinevler Elit Kız Öğrenci Apart Şirinevler Elit Kız Öğrenci Apart Şirinevler Elit Kız Öğrenci Apart

Şirinevler Elit Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Apart olarak ,Vizyonumuz,Yurt, Apart standartlarına uygun talep ve ihtiyacı karşılayacak şekilde ,Etik değerler bağlı toplumsal sorumluluk sahibi siz değerli gençlerimizin hayata atılmalarına katkı sağlamak hizmet sunmaktır. Misyonumuz , Yurt , Apart hizmetlerini ve barınma ihtiyacını sizlere A kalitede güvenli bir şekilde sunmaktır.Sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve kendinizi sanki evinizde gibi hissedebilmeniz için gerekli olan her şeyi bulabileceğiniz huzurlu bir ortam sağlamaktır.

Deneyimli ve güler yüzlü personel kadrosu, her türlü sıkıntınızı paylaşabileceğiniz yönetim anlayışı ve en önemlisi güvenli ve kaliteli hizmet ilkesiyle yola çıkmış olan Şirinevler Elit yüksek öğrenim Kız öğrenci Apart kendini geliştirmeye ve yenilemeye devam ediyor.

Merkezi konum itibariyle de , Şirinevler meydanında tüm ulaşım araçlarına 3 ila 5 dk. yürüme mesafesinde , Otogar ve Atatürk Havalimanı güzergahındadır.

 

Yurt Türü:
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 02125034494
Fax: 02125034493
GSM: 05067950606
WEB: [email protected]
Şirinevler Mah. Maraşal Fevzi Çakmak Cad. 1. Sok. No: 37 Bahçelievler/İstanbul
Yetkili Kişi: Nurten Akman
Kapasite: 0 / 46
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Var
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Var
Bilgisayar Odası : Var
Asansör : Yok
Deprem Raporu : Yok
Odalarda Balkon : Yok
Kafetarya : Yok
Teras : Var
Bahçe : Var
Kütüphane : Var
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Var
Hobi Alanı : Var
Revir : Yok
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Var
Mutfak : Var
Su Deposu : Var
Otopark : Yok
Sığınak : Yok
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Var
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Yok
Televizyon : Var
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Var
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Var
Komidin : Var
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Yok
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 24 Saat
Yemek : Kahvaltı
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Yok
Extranet : Yok
Veli Odası : Var
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Yok
Oyun Odası : Var

Avantajlar

Samimi aile ortamı ,Butik tarzında (fazla kalabalık olmaması)huzurlu ve sakin olması.Ayrıca her yere tek ulaşım aracıyla gidilebilecek merkezi konumda olması.

 

Ulaşım

GÜZEL İSTANBULUMUZUN BİR ÇOK YERİNE TEK VESAİTLE METRO,METROBÜS,OTOBÜS,DOLMUŞ,TAKSİ VB.ULAŞABİLİRSİNİZ.

Ek Bilgi

Hitap Ettiğimiz Bazı Üniversiteler Kültür Üniversitesi Şirinevler, Kültür Ünv.Ataköy kampüsü,Aydın Üniversitesi Bahçelievler, Aydın Üniversitesi Forya, Kadir Has Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa, Yıldız Teknik Üniversitesi Beşiktaş, İstanbul Üniversitesi Avcılar, İstanbul Üniversitesi Beyazıt, Marmara Üniversitesi Bahçelievler kampüsü,Ticaret üniversitesi,Bilim Ünv.Bilgi Ünv. Yeni Yüzyıl Ünv.Kemerburgaz Ünv.Fatih ünv.Beykent ünv.Sabatin Zaim Ünv.Ulaşım Konusunda Kolaylığımızın Olduğu Üniversitelerdir. Şirinevler Meydanına Yürüme Mesafesinde Olan Şirinevler Elit Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Apart, Ulaşım Konusunda Sizlere İstanbul İçerisinde En Önemli Kolaylığı Sağlamaktadır. Yılın 12 ayı hizmet vermektedir. Yüksek Öğrenim öğrencilerinin yanı sıra, Çalışanlarımıza ,Devlet MemuruYüksek Lisans Öğrencilerine ve Staj Eğitimi alanlarada hizmet vermekteyiz. Apartımız Herhangi bir Vakıf, Dernek,Cemiyet, veya Cemaate bağlı değildir.