Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Beşiktaş Şubesi)

Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Beşiktaş Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Beşiktaş Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Beşiktaş Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Beşiktaş Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Beşiktaş Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Beşiktaş Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Beşiktaş Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Beşiktaş Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Beşiktaş Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Beşiktaş Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Beşiktaş Şubesi) Özel Sabiha Hanım-1 Kız Öğrenci Yurdu (Beşiktaş Şubesi)

Sabiha Hanım Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurtları MEB’e bağlı özel bir kurumdur. Yurtlarımız; hiçbir vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaate bağlı olmayan aile şirketidir. 2006 yılından bugüne talepler doğrultusunda, daha iyi hizmet verebilmek adına şubeleşerek bir zincir oluşturduk. Kurduğumuz şubelerin üniversitelere yakınlığının yanı sıra, öğrencilerimizin sosyal çevre açısından da beklentilerini güvenli bir şekilde karşılayabilecek lokasyonda olması bizim için son derece önem taşımaktadır.   Seçkin ve güler yüzlü personelimizle her yıl yüzlerce öğrenciye hizmet vermekteyiz. Öğrencilerimize evinin rahatlığını, sıcaklığını aratmayacak güvenli ve huzurlu bir aile ortamı sunmaya çalışıyoruz.   Eğer bu aileye dahil olmak istiyorsanız sizi de Sabi- ha Hanım Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurtlarına bekliyoruz.   Misyonumuz :    Atatürk İlkelerine ve Laik Anlayışına bağlılığımızın işletmemize de yansıdığı yurtlarımız, deneyimli personeli ve yönetim kadrosuyla öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir.   Yurtlarımızda konaklayan tüm öğrencilerimizin öncelikle güven, saygı ve aile sıcaklığını hissetmelerini amaçlamaktayız.   Hedefimiz; öğrencilerimizin tüm ihtiyaçları göz önünde bulundurularak planlanmış odalar, sosyal faaliyet alanları, her yıl kendimizi daha da geliştirerek, çözüm odaklı bir işletme anlayışı ile yolumuza devam etmektir.  

Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 2124583266 - 67 - 68
Abbasağa Mah. Salnameci Sk. No: 3/5 BEŞİKTAŞ/İstanbul
Yetkili Kişi: Belirtilmemiş
Kapasite: 0 / 0
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Var
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Var
Bilgisayar Odası : Yok
Asansör : Yok
Deprem Raporu : Var
Odalarda Balkon : Yok
Kafetarya : Yok
Teras : Var
Bahçe : Var
Kütüphane : Yok
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Yok
Hobi Alanı : Yok
Revir : Var
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Yok
Mutfak : Var
Su Deposu : Yok
Otopark : Yok
Sığınak : Var
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Yok
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Var
Televizyon : Var
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Var
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Var
Komidin : Var
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Yok
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Var
Yönetici : 24 Saat
Yemek : Yok
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Yok
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Yok
Oyun Odası : Yok

Ulaşım

  Yurdumuz ulaşım olanağının çok rahat olduğu bir noktadadır. Çemberlitaş tramvay durağına 300 metre. İstanbul Üniversitesi (Beyazıt Meydanı)'ne 600 metre mesafede bulunmaktadır. Deniz Yoluyla   Eminönü iskelesinden yürümek suretiyle 10 dakikada ulaşmak mümkündür. Eminönün'nden kalkan vapurlarla Harem, Kadıköy, Üsküdar ve Haydarpaşa Tren Garı'na; deniz otobüsleriyle Kadıköy, Bostancı, ve Kartal semtlerine gitmek mümkündür. Ayrıca günün her saatinde BOĞAZ TURU düzenleyen teknelerle İstanbul Boğazı'nı doyasıya seyrederek gezebilirsiniz.   Demiryoluyla   Kadıköy-Haydarpaşa Vapuruyla Haydarpaşa Tren Garına, oradan da Gebze'ye kadar banliyö treniyle; Sirkeci'den kalkan banliyö treniyle Halkalı'ya kadar gitmek gayet kolaydır.   Havaalanına Gidiş   Çemberlitaş durağından Aksaray-Atatürk Havaalanına 15 dakikada ulaşılır. İstanbul Üniversitesi, Haliç Üniversitesi, Mimar Sinan Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi'nin Beşiktaş Kampüsü'ne, Çapa Tıp Fakültesi, Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ne gayet rahat ulaşım imkanı vardır.

Ek Bilgi

  İstanbul'un merkezindeyiz   Yurt binamız İstanbul'un Avrupa yakasında, Eminönü ilçesi sınırları içinde bulunmaktadır. Kuzey tarafı Haliç, güney tarafı Marmara Denizi'ne bakar.   Topkapı Sarayı, Yerebatan Sarnıcı, Kapalı Çarşı, Sultan Ahmet Camisi, Dikilitaş gibi tarihi ve görkemli eserlerin hemen yanındayız. Asırlık ulu ağaçlarıyla yemyeşil örtüye bürünmüş gülhane parkı tramvayla bir durak; Galata Köprüsü ondan sonraki iki duraktan sonra karşınızdadır.   Kafeterya, restoran, kütüphane sinema gibi sosyal tesislerin çok yakınındayız. Dev alışveriş merkezleri, keseye uygun mal satan işyerleri (Mahmutpaşa) 10 dakikalık mesafede bulunmaktadır. Ders araç-gereçlerini, kitap ve kırtasiye ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz semt Cağaloğlu'dur. Cağaloğlu'na yürümek suretiyle 5 dakikada ulaşılır.