Özel Işıksaçan Residence - Çalışanlara ve Öğrencilere Kiralık Lüks Daireler Kız Öğrenci Yurdu

Özel Işıksaçan Residence - Çalışanlara ve Öğrencilere Kiralık Lüks Daireler Kız Öğrenci Yurdu Özel Işıksaçan Residence - Çalışanlara ve Öğrencilere Kiralık Lüks Daireler Kız Öğrenci Yurdu Özel Işıksaçan Residence - Çalışanlara ve Öğrencilere Kiralık Lüks Daireler Kız Öğrenci Yurdu Özel Işıksaçan Residence - Çalışanlara ve Öğrencilere Kiralık Lüks Daireler Kız Öğrenci Yurdu Özel Işıksaçan Residence - Çalışanlara ve Öğrencilere Kiralık Lüks Daireler Kız Öğrenci Yurdu Özel Işıksaçan Residence - Çalışanlara ve Öğrencilere Kiralık Lüks Daireler Kız Öğrenci Yurdu Özel Işıksaçan Residence - Çalışanlara ve Öğrencilere Kiralık Lüks Daireler Kız Öğrenci Yurdu Özel Işıksaçan Residence - Çalışanlara ve Öğrencilere Kiralık Lüks Daireler Kız Öğrenci Yurdu Özel Işıksaçan Residence - Çalışanlara ve Öğrencilere Kiralık Lüks Daireler Kız Öğrenci Yurdu Özel Işıksaçan Residence - Çalışanlara ve Öğrencilere Kiralık Lüks Daireler Kız Öğrenci Yurdu Özel Işıksaçan Residence - Çalışanlara ve Öğrencilere Kiralık Lüks Daireler Kız Öğrenci Yurdu Özel Işıksaçan Residence - Çalışanlara ve Öğrencilere Kiralık Lüks Daireler Kız Öğrenci Yurdu

Apartmanımız T.C. Bayındırlık Bakanlığı standartları, deprem ve yangın yönetmeliklerine göre projelendirilmiştir. İstanbul'un Merkezi Kadıköy'de güven, konfor, otel rahatlığını yaşayabileceğiniz, (Işıksaçan Residence) hizmetleri olan apartmanımızdaki dayalı döşeli lüks dairelerimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Her dairemizde 82 ekran LCD TV, yüksek hızda sınırsız ADSL bağlantısı, Uydu yayını, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, ütü, ütü masası, mutfak gereçleri, banyo gereçleri, WC ve duşa kabin mevcuttur.

 

Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 02164180074
Acıbadem Mah. Yıldızbakkal Taş Köprü Cad. İnkişaf Sok. No: 17 Kadıköy/İstanbul
Yetkili Kişi: Apartman Yöneticisi : Sinem Işıksaçan Cebir
Kapasite: 0 / 16 daire
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Yok
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Yok
Bilgisayar Odası : Yok
Asansör : Yok
Deprem Raporu : Var
Odalarda Balkon : Yok
Kafetarya : Yok
Teras : Yok
Bahçe : Yok
Kütüphane : Yok
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Yok
Hobi Alanı : Yok
Revir : Yok
Etüd Salonu : Yok
Çamaşır Odası : Yok
Ütü Odası : Yok
Yangın Uyarı Sistemi : Yok
Yangın Merdiveni : Yok
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Yok
Mutfak : Yok
Su Deposu : Yok
Otopark : Yok
Sığınak : Yok
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Yok
Çalışma Masası : Yok
Oda Tipleri : Yok
Televizyon : Var
Klima : Var
Kişisel Dolap : Yok
Oda Telefonu : Yok
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Yok
Komidin : Yok
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Yok
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 12 Saat
Yemek : Yok
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Yok
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Yok
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Yok
Oyun Odası : Yok

Avantajlar

 

Kiracılar, fatura ödeme işlemleri, fatura takibi, temizlik ve diğer detaylar ile vakitlerini harcamadan güvenli, konforlu dairelerinde yaşamaları için apartman yöneticiliği tüm desteği kiracılarına sağlamaktadır.

Ulaşım

 

Işıksaçan apartmanından kolaylıkla tüm toplu taşıma araçlarına ulaşabilirsiniz.  Marmaray Ayrılık Çeşme durağına, Kadıköy vapur iskelesine, Söğütlüçeşme metrobüs durağına,minübüs duraklarına, otobüs duraklarına, tren ve deniz otobüslerine yürüyerek sadece 10- 15 dakika mesafededir.

Ek Bilgi

 

Daireleri gezmek ve detayları görüşmek için ev sahibi ya da ev sahibi vekili apartman yöneticiliği ile iletişime geçebilirsiniz. Yüz yüze görüşme için lütfen randevu alınız.

Çok teşekkürler,