Özel Anatolia Kız Öğrenci Yurdu (2. Şube)

Özel Anatolia Kız Öğrenci Yurdu (2. Şube) Özel Anatolia Kız Öğrenci Yurdu (2. Şube) Özel Anatolia Kız Öğrenci Yurdu (2. Şube) Özel Anatolia Kız Öğrenci Yurdu (2. Şube) Özel Anatolia Kız Öğrenci Yurdu (2. Şube) Özel Anatolia Kız Öğrenci Yurdu (2. Şube) Özel Anatolia Kız Öğrenci Yurdu (2. Şube) Özel Anatolia Kız Öğrenci Yurdu (2. Şube) Özel Anatolia Kız Öğrenci Yurdu (2. Şube) Özel Anatolia Kız Öğrenci Yurdu (2. Şube) Özel Anatolia Kız Öğrenci Yurdu (2. Şube) Özel Anatolia Kız Öğrenci Yurdu (2. Şube) Özel Anatolia Kız Öğrenci Yurdu (2. Şube)

Anatolia Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları, Güler Yapı İnşaat Taahhüt Turizm Peyzaj Özel Eğitim Hizmetleri Ltd.Şti.’nin bir kuruluşudur. Şirketimizin 25 yıllık ticari geçmişinde onlarca okul, hastane, hükümet binası vb. resmi kurumların inşaatları yanı sıra, bir çok site ve dinlenme tesisleri bulunmaktadır.
 

Yurt işletmeciliği alanında ise 2003 yılında tarihi bir köşkte hizmet vermeye başlamış, 2007- 2008 eğitim yılından itibaren şube sayısı ve kapasitesini genişletmiştir. Bugün toplam üç kurumda ikiyüzü aşkın kapasitesi ile kız ve erkek öğrencilere hizmet vermektedir. Şirketimiz ortaklarından olan Şebnem Güler yurtlarımızın kurucusu olup aynı zamanda Müdürlüğünü yapmaktadır.
 

Hacettepe Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan müdürümüz, mesleki kariyerine muhasebe ve finansman dalında başlamış ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirliğe kadar yükselmiştir. Yurt işletmeciliği fikri ise kendi öğrencilik yıllarında aileden uzakta okumanın zorluklarını tecrübe etmiş olmasına dayanmaktadır.
 

Bu bağlamda yurt yönetim anlayışımız, öğrencilerin aile ortamı duygusunu bulabildikleri temiz güvenli karşılıklı anlayışa dayalı hizmet vermek olmuştur.
 

Ulu Önderimiz ATATÜRK’ün ülke geleceğini emanet ettiği gençlerimize, geleceklerine yön vermede en önemli dönem olan üniversite yaşamlarında, Atatürkçü, laik ve çağdaş anlayışımızla örnek olmak öncelikli amacımızdır.

Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 02324203900
Fax: 02324420600
Adatepe Mah. 4 Sok. No: 5/A Buca/İzmir
Yetkili Kişi: Belirtilmemiş
Kapasite: 0 / 96
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Var
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Var
Bilgisayar Odası : Var
Asansör : Yok
Deprem Raporu : Var
Odalarda Balkon : Var
Kafetarya : Var
Teras : Var
Bahçe : Var
Kütüphane : Var
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Var
Hobi Alanı : Yok
Revir : Var
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Yok
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Var
Mutfak : Var
Su Deposu : Var
Otopark : Yok
Sığınak : Var
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Var
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Yok
Televizyon : Var
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Yok
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Var
Komidin : Yok
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Fitness Salonu
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 24 Saat
Yemek : Kahvaltı, Akşam Yemeği
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Yok
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Yok
Oyun Odası : Var

Avantajlar

• En son sistem ısı yalıtım uygulamaları ve paratoner sistemleri ile son derece güvenli binalardır.
 

• Tüm binalarımız merkezi sistem ile ısınmakta olup 24 saat kapalı devre güvenlik kameraları ile korunmaktadır.
 

• Kurumlarımız en son deprem yönetmeliğine uygun olarak inşaa edilmiş olup her katta yangın merdıveni cıkışları, odalarda duman ve yangın sensorleri ile paratoner mevcuttur.

Etkinlikler

Öğrencilerin boş vakitlerini değerlendirebilmesi için pinpon, kondüsyon aletleri, satranç, tavla vb. araçlar bulunmaktadır. Tüm kurumlarımızda tv odası mevcuttur

Ulaşım

Kurumumuz Dokuz Eylül Dokuz çeşmeler Kampüs girişine 50 metre Eğitim fakültesine 800 metre uzaklıktadır. Tınaztepe Kampüsüne giden ücretsiz öğrenci ringleri ise 30 metre uzağımızdan geçmektedir.
 

Ek Bilgi

Mutfağımız
 

Kurumumuzda kendi mutfağımızda ve belgeli aşçımız tarafından ev yemeği pişirilmektedir. Mutfağımız yemekhanemizin içinde açık mutfak olarak düzenlenmiş olup, pişen tüm yemekleri ve kullanılan malzemeyi öğrenciler devamlı görebilmektedirler.

 

Yemek listelerimiz haftalık olarak belirlenir. Liste yapılırken öğrencilerin talepleri mutlaka değerlendirilir. Kırmızı- beyaz et kombinasyonlarına, sebze- meyve, tatlı ve salata dağılımlarına mutlaka dikkat edilir.

 

Kahvaltımız açık büfe ve en az 6 çeşitten oluşur.

 

Personelimiz
 

Öğrencilerin ihtiyaç ve sıkıntılarına anında müdahale edebilmek amacıyla gece ve gündüz, vardiyalı ve yatılı olmak üzere personelimiz 24 saat hizmet vermektedir.

 

Öğrencilerin rahatı ve duygusal ihtiyaçları da göz önünde tutularak tüm çalışan personelimiz bayan ve tercihan evli ve çocuklu adaylardan seçilir.