Özel Bahçeşehir Erkek Öğrenci Yurdu

Özel Bahçeşehir Erkek Öğrenci Yurdu Özel Bahçeşehir Erkek Öğrenci Yurdu Özel Bahçeşehir Erkek Öğrenci Yurdu Özel Bahçeşehir Erkek Öğrenci Yurdu Özel Bahçeşehir Erkek Öğrenci Yurdu Özel Bahçeşehir Erkek Öğrenci Yurdu Özel Bahçeşehir Erkek Öğrenci Yurdu Özel Bahçeşehir Erkek Öğrenci Yurdu Özel Bahçeşehir Erkek Öğrenci Yurdu

Yurtlarımız temelden yurt olarak projelendirilmiş olup standartların çok ötesinde özelliklere sahiptir. 133 kız öğrenci, 193 erkek öğrenci toplam 326 kişi kapasiteye sahiptir. Kız ve erkek bölümleri birbirinden tamamen bağımsız ayrı yurtlardır. Bütün hizmetleri kız ve erkek öğrenciler için ayrı ayrı sunmaktayız.
 

Yurtta kalan öğrencilerimizin yaşam kalitesini yükseltmek amaçlı, müdürümüz ve müdür yardımcımız öğrencilerimizin yurt yaşamına adaptasyonunu sağlamak ve sorunlarına yardımcı olabilmek amacıyla 24 saat yurdumuzda bulunmaktadırlar.
 

Standartlara uygun olarak en son sistem yangın dolapları, yangın tüpleri, duman sensörlü alarm sistemi, yangından etkilenmeyen yangın güvenlik kapıları, yangın merdiveni ve acil aydınlatma sistemleri müdahaleye hazır durumdadır.
 

*M.E.B. tarafından istenen depreme dayanıklılık raporumuz bulunmaktadır.
 

*Elektrik kesintilerine karşı jeneratörümüz bulunmaktadır.
 

*Su ihtiyacını karşılayacak kapasitede su depoları, 5 adet asansör ve yıldırım tehlikesine karşı paratonerimiz mevcuttur.
 

*Kız öğrencilerimizin rahat ve huzuru için kız yurdumuzda bayan güvenlik görevlisi bulunmaktadır.


 

Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Erkek
Telefon: 03522249801
Fax: 03522248314
Konaklar Mh. Salkımsöğütler Cd. No: 85 Melikgazi/Kayseri
Yetkili Kişi: Gazi Yılmaz
Kapasite: 0 / 193
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Yok
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Yok
Bilgisayar Odası : Yok
Asansör : Var
Deprem Raporu : Var
Odalarda Balkon : Yok
Kafetarya : Var
Teras : Yok
Bahçe : Yok
Kütüphane : Yok
Isıtma Tipi : Yok
Jeneratör : Var
Hobi Alanı : Yok
Revir : Yok
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Var
Mutfak : Yok
Su Deposu : Var
Otopark : Yok
Sığınak : Yok
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Var
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Var
Televizyon : Var
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Yok
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Yok
Komidin : Yok
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Yok
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici :
Yemek : Kahvaltı, Akşam Yemeği
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Yok
Temizlik : Yok
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Yok
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Var
Oyun Odası : Yok

Avantajlar

*8 katlı olan yurtlarımızda odalarımız öğrencilerimizin rahatı düşünülerek 1-2-3-4- kişilik olarak eşit standartlarda dizayn edilmiştir.
 

*Bütün odalarımızda bağımsız çalışma odası bulunmaktadır.
 

*Bütün odalarımızda hijyen açısından uzmanlarca önerildiği gibi ıslak zeminlerde duvardan duvara seramik kaplama olan bağımsız tuvalet ve duş bulunmaktadır.
 

*Odalara 24saat sıcak su verilmektedir.
 

*Odalarımızda 24 saat sınırsız internet hizmeti bulunmaktadır.
 

*En son teknoloji kullanılarak tasarlanmış olan mutfağımızda gençlerimizin ağız tadına göre yapılan yemeklerimiz otellerimizden transfer edilen usta aşçılar tarafından hazırlanmaktadır.
 

*Yemek menümüz uzman diyetisyenimiz tarafından bir kişinin günlük kalori ihtiyacı belirlenerek titizlikle hazırlanır. Yemeklerimiz günlük olarak ve öğrenci sayısına göre pişirilir ve asla bir sonraki güne yemek bırakılmaz.
 

*Öğrencilerimizin sağlığı ve yaşadıkları ortamlar bizim için çok önemli olup, yurdumuzun tüm kullanım alanları her gün temizlenmektedir.
 

*Yurt yönetimi tarafından temin edilen nevresim takımları modern çamaşır yıkama tesislerinde özenle yıkanır ve ütülenir. 2 hafta da bir yurt görevlileri tarafından değişim yapılır.
 

*Öğrencilerimizin kişisel çamaşırları çamaşırhane görevlisi tarafından diğerlerinin çamaşırlarına karıştırılmadan yıkanır ve ütülenir. (Her öğrencinin çamaşırı bağımsız yıkanır)
 

*Tek kişilik odalarımızda TV ve mini buzdolabı bulunmaktadır.
 

*Bütün odalarımızda telefon, kilitli gardrop, birinci sınıf alezli ortopedik yatak, yorgan, yastık, polar battaniye ve nevresim takımı, çalışma masası ve sandalyesi bulunmaktadır.
 

*Odalardaki çalışma bölümlerinin dışında geniş ve ferah bir de çalışma salonumuz (etüt salonu) bulunmaktadır.
 

Etkinlikler

TV İZLEME: Kafeteryadaki Tv'lerde maç yayını izleme imkanı bulabilir, günün yorgunluğunu arkadaşlarınızla Tv izleyerek atabilirsiniz.
 

TEKNOLOJİ: 24 saat yüksek hızda kesintisiz internet hizmetinden faydalanabilir, gerek derslerinizde ve araştırmalarınızda gerekse kişisel internet kullanımından sınırsız yararlanabilirsiniz. İletişim çağında birincil öncelikli ihtiyaç olan internet hayatınızı kolaylaştıracaktır.
 

GÜVENLİK: Depreme dayanıklı binalarda kamera kayıt sistemleri ile donatılan Özel Bahçeşehir Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarında kendinizi güvende hissedeceksiniz. Özel Bahçeşehir Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarında ayrıca yangın uyarı sistemi ile güvenliğinizi konfora dönüştürecektir
 

KAFETERYA: Özel Bahçeşehir Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarında profesyonel kafeterya ve kantin hizmeti verilmektedir. Profesyonelce işletilen kantin öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına hitap edebilecek kalitede hizmet sunmaktadır.
 

ÇAMAŞIRHANE: Özel Bahçeşehir Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarında özel çamaşır odasında tam otomatik makinelerde çamaşırlarınızı yıkatma ve kurutturma imkanlarına sahip olacaksınız. Profesyonel bir ekip sizin yerinize ufak bir ücret karşılığı çamaşırlarınızı yıkayıp, kurutup, ütüledikten sonra size verecektir. Tek yapmanız gereken, temizlenmesini istediğiniz , verilen çamaşır filelerine koyarak yetkililere teslim etmenizdir.
 

ODA TEMİZLİĞİ: Özel Bahçeşehir Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarında gün aşırı her gün, hijyen oda temizliğiniz profesyonel ekipler tarafından yapılır.
 

SABAH KAHVALTISI: Öğrencilik hayatının en zor kısımlarından birisi de alışık olduğunuz beslenme düzeninin değişmesidir. Özel Bahçeşehir Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarında sabah kahvaltısı açık büfe olarak beş yıldızlı otel hizmetinde sunulmaktadır.
 

AKŞAM YEMEĞİ:Profosyenel otelimiz aşçıları tarafından ,uzman gıda teknisyenlerinin kontrolünde, hijyenik şartlarda yüksek kaliteli ürünlerle hazırlanan mönüler, pişirilerek öğrencilerimizin damak tadına sunulan yemeklerimizin lezetine doyum olmaz.
 

MASA TENİSİ: Özel EBahçeşehir Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarında kafeteryalarda bulunan salonlarda isteyen öğrencilerimiz boş zamanlarında masa tenisi sporu ile vakit geçirebilirler.

BİLARDO: Özel Bahçeşehir Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarında bilardo oynayarak zamanınızı değerlendirebilir ve hoşca vakit geçirebilirsiniz.
 

TEKNİK SERVİS:Odalarımızda veya bölümlerimizde oluşabilecek arızalara karşı teknik servisimiz anında hizmet üretmekte ve yaşamınızı kolaylaştırmaktadır.
 

ULAŞIM:Erciyes Ünüversitesine ve Melihşah Ünüversitesine yakın mesafede bulunan Özel Bahçeşehir Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları Servis aracı, öğrencilerimizin ihtiyacına göre kesintisiz ulaşım hizmeti sunmaktadır.
 

KONFOR - Özel Bahçeşehir Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarında merkezi ısıtma ve 24 saat kesintisiz hizmetlerle öğrencilere adeta bir rezidans konforu sunulmaktadır. Ayrıca düzenli kat ve oda temizliği,günün her saatinde sıcak su öğrencilerimize sunduğumuz diğer konforlar arasında yer almaktadır.
 

TELEFON: Özel Bahçeşehir Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarında her odada telefon bulunmaktadır.Öğrencilerimizin anne ve babaları ve yakınları,arkadaşları aramaları halinde otomatik olarak iletişim kurabilirler.
 

ANKÜSÖR: Özel Bahçeşehir Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarında öğrencilerimizin telefon etme ihtiyaçlarını gidermek için anküsörlü elektronik telefonlarımız 24 saat hizmete vermektedir.
 

KAMERALI GÜVENLİK: Özel Bahçeşehir Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarınde günün her saatinde kameralı ve kayıtlı güvenlik sistemi otomatik olarak hizmet sunmakta ve güvenliği sağlamaktadır.
 

JENERATÖR:Elektrik kesilmelerinde hemen devreye giren jeneratörümüz her zaman için aydınlık kalmamızı sağlamaktadır.
 

NÖBET HİZMETLERİ:Öğrencilerimizin sağlığı,güvenliği,rahatı düşünülerek her gün bir idareci gece ve gündüz nöbet hizmeti yürütmektedir.Öğrencilerimizin sorunları ile yakından ilgilenerek gerekenleri yapmaktadır.
 

POSTA HİZMETLERİ:Anlaşma yaptığımız kargo şirketleri, öğrencilerimizle ilgili posta hizmetlerini her gün Özel Bahçeşehir Yüksek Öğrenim Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarına düzenli bir şekilde uğrayarak hizmet getirip,götürmektedir.
 

GÜNLÜK GAZETE:Kız ve Erkek Öğrenci Yurtlarımıza da günlü gazetelerimizi keyfle okuyarak yurttan ve dünyadan haberdar olabilirsiniz.

 

Ulaşım

*Yurdumuz Özel Bahçeşehir Koleji kampüsü içindedir.
 

*Araç ile Erciyes ve Melikşah Üniversitelerine çok yakın mesafede olan yurdumuzdan özel öğrenci servisimizle gençlerimizi güvenle taşımaktayız. Ayrıca isteyen öğrencilerimiz için toplu taşıma araçları da mevcuttur.
 

*Servislerimiz 7.30’da başlayıp birinci ve ikinci öğretimdeki öğrencilerimizin ders saatlerine göre düzenlenir.
 

*Şehir merkezine gitmek isteyen öğrencilerimiz için belediye otobüsleri her 20 dakikada hizmet vermektedir.
 

Ek Bilgi

Tüm bu konfor ve rahatlığı yaşayabilmenin tek adresi olan Özel Bahçeşehir Yüksek Öğretim Erkek Yurdu'nda buluşmak dileğiyle.