Özmolu Kız Öğrenci Pansiyonu

Özmolu Kız Öğrenci Pansiyonu Özmolu Kız Öğrenci Pansiyonu Özmolu Kız Öğrenci Pansiyonu Özmolu Kız Öğrenci Pansiyonu Özmolu Kız Öğrenci Pansiyonu Özmolu Kız Öğrenci Pansiyonu Özmolu Kız Öğrenci Pansiyonu Özmolu Kız Öğrenci Pansiyonu Özmolu Kız Öğrenci Pansiyonu Özmolu Kız Öğrenci Pansiyonu Özmolu Kız Öğrenci Pansiyonu Özmolu Kız Öğrenci Pansiyonu Özmolu Kız Öğrenci Pansiyonu Özmolu Kız Öğrenci Pansiyonu Özmolu Kız Öğrenci Pansiyonu Özmolu Kız Öğrenci Pansiyonu Özmolu Kız Öğrenci Pansiyonu

ÖzMolu Yaşam Evleri ;   Yaşam standartlarını ve misafirlerimiz rahatlığını en üst düzeyde tutmayı hedefleyen Özmolu Yaşam Evleri, lüks kaliteyi uygun bütçelerle size sunma amacıyla 2013 yılının Ağustos ayında kurulmuştur.   Rahatlık, konfor ve sorunsuz yaşamı güler yüzle birleştirerek  müşterilerinin memnuniyetini çalışma politikasının merkezine yerleştirmiş olan şirketimiz, sürekli değişen teknoloji ile kendini yenileyen genç, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile sektörde aranan yaşam yerleri arasındaki yerini almıştır.   Misafirlerimizin en kaliteli ürünler ile döşenmiş konutlarında sıfır ( 0 ) sorun politikasını hayata geçirebilmek için tüm detayları düşünüp, hizmete sunan Özmolu Yaşam Evleri sizlerin mutluluğunu ve rahatını esas almaktadır.     Kayseri’nin en nezih semti Bahçelievler’de hizmetine başlayan Özmolu Yaşam Evleri sizlerin rahatlığını ön planda tutarak, sizleri bekliyor.

Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 03524373300
Fax: 03524373300
GSM: 05368559099
WEB: www.ozmoluyasam.com
Bahçelievler Mah. Park 1 Sok No:5 Talas/Kayseri
Yetkili Kişi: Behice Tetik
Kapasite: 0 / 38
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Yok
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Var
Bilgisayar Odası : Yok
Asansör : Var
Deprem Raporu : Var
Odalarda Balkon : Var
Kafetarya : Yok
Teras : Yok
Bahçe : Var
Kütüphane : Yok
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Var
Hobi Alanı : Yok
Revir : Yok
Etüd Salonu : Yok
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Yok
Mutfak : Var
Su Deposu : Var
Otopark : Var
Sığınak : Yok
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Var
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Var
Televizyon : Var
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Var
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Var
Komidin : Var
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Fitness Salonu
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 12 Saat
Yemek : Yok
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Yok
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Var
Oyun Odası : Yok

Avantajlar

  Dairelerimiz:  Rezidansımızın toplam kontenjanı 38 dir. Dairelerimiz 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlanmış olmakla beraber, KİŞİYE ÖZEL odalar ile hizmet vermektedir. 2 kişilik ( 2+1 ) ve 3 kişilik ( 3+1 ) dairelerimiz üst kalitede dizayn edilmiştir. Dairelerimiz hepsi Amerikan Mutfaktır. Tüm odalarımızda lavabo ve banyo bulunmaktadır. Öz Molu Yaşam Evleri toplam 16 daireden oluşmaktadır. Tüm dairelerimizde bulunan ürünler aşağıdaki gibidir:     -100 Ekran LCD TV     -UYDU sistemi     -Buzdolabı     -Ocak – Aspiratör     -Kendiniz ve misafiriniz için ihtiyacınız olan tüm mutfak gereçleri     -Yemek masası     -Köşe Takımı     -Halı     -Karyola     -Ortopedik Yatak     -Uyku Seti ve Nevresim Takımı     -Çalışma Masası     -Kitaplık     -Gardırop     -Banyo dolabı     -Duşakabin Dairemizin Mobilyaları ve yatak odası ürünleri İSTİKBAL , beyaz eşyaları ve televizyonu VESTEL, Banyosu EGE VİTRİFİYE markalarının ürünleri ile kurulmuştur. Bütün ürünler hiç kullanılmamış ( sıfır ) olup, sene içerisinde olası bir onarma işlemi gerekirse, Öz Molu Yaşam Evleri tarafından gerçekleştirilir.

Ulaşım

  Rezidansımız,  Talas Merkeze 200 Metre  Üniversiteye 3 Km Uzaklıktadır,  Şehir Merkezinde Bulunan Residansımız , alışveriş merkezleri ve  bankalara  100 Metre uzaklıktadır.