Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu

Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu

Lider İnş. Oto. Orman ve Petrol Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti. bünyesindeki T.C. MEB Hendek Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu, 2007 Eylül ayında Sakarya / Hendek'te faaliyete geçmiştir. Siz değerli öğrencilerimiz için Hendek’ de faaliyetini sürdüren yurdumuzun vizyonu, misyonu, kaliteli hizmet anlayışı, güler yüzlü kadrosu, hijyenik, ferah ve sessiz ortamı ile sizlere en mükemmel şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Ve bunun en güzel örneğini M.E.B’ den 1. Sınıf kalite sertifikasını alarak öğrencilerimize yaşatmaktayız. Yurdumuzun kapasitesi 300 kişi olarak belirlenmiş ancak öğrencilerimizin rahatı düşünülerek 198 kişilik kapasite ile sınırlandırılmıştır. Tüm odalarımız 198 öğrencinin en rahat konaklayabileceği şekilde dizayn edilmiştir. Yurdumuzda toplamda 83 adet oda bulunmakta olup oda özelliklerimiz tek kişilik odalarımız, özel odalarımız, özel apart odalarımız , 2-3 ve 4 kişilik apart odalar ve apart olmayan konseptte ekonomik fiyatlarda sunulan ve farklı niteliklere sahip odalarımız bulunmaktadır.   Milli Eğitim Bakanlığı denetiminde, özel yurt statüsündeki Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu, Sakarya / Hendek merkezde bulunmaktadır. Yurdumuz, konumu itibarı ile Sakarya Üniversitesi Hendek Kampüsü'ne kolay ulaşım imkanı sağlamakta; kampüse sadece 5 dakikalık yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Ayrıca şehirler arası otobüs terminaline de 5 dakika gibi kısa bir mesafede bulunmaktadır. Atatürk ilke ve inkılaplarından hiçbir zaman ödün vermeyen ve çağdaş yönetim anlayışıyla öğrencileriyle bütünleşmeyi esas alan Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu, başarının konaklama ve çalışma şartları ile doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli bir ortam sağlamanın mutluluğunu sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır. Sıcak aile ortamımız ve deneyimli kadromuz ile rahatınız ve huzurunuz için tüm imkanları sağlayabilmek en büyük kazancımızdır. ***Öğrencilerimizin başarısı, bizim başarımızdır. Yönetim Kadromuz  Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu idari kadrosu; profesyonel, konusunda deneyimli, güler yüzlü ve yurt yönetimi tecrübesiyle öğrenci ve velilerine hizmet vermektedir. Verimliliği arttırmak amacıyla öğrencilerimiz ile ayda 2 defa yapılacak olan toplantılarda beklentiler ve istekler üzerine yoğunlaşarak çalışmalarımıza yön vermekteyiz.     

Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 02646141500
Fax: 02646141301
GSM: 05432647077
WEB: www.liderkizogrenciyurdu.com
Dereboğazı Mah. A.Türkeş Cad. Gerdancılar İş Merkezi No: 14 K-3 Hendek/Sakarya
Yetkili Kişi: Recep BARDAKCI (Müdür), Reyhan AYZİT (Yönetim Sorumlusu)
Kapasite: 0 / 195
Sanal Tur: Sanal Tur görüntüle!

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Var
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Var
Bilgisayar Odası : Var
Asansör : Var
Deprem Raporu : Var
Odalarda Balkon : Yok
Kafetarya : Var
Teras : Var
Bahçe : Yok
Kütüphane : Var
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Yok
Hobi Alanı : Yok
Revir : Var
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Var
Mutfak : Var
Su Deposu : Var
Otopark : Yok
Sığınak : Yok
Market : Var

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Var
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Var
Televizyon : Var
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Var
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Var
Komidin : Var
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Yok
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 24 Saat
Yemek : Kahvaltı, Akşam Yemeği
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Kartlı Giriş
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Yok
Oyun Odası : Yok

Avantajlar

Milli Eğitim Bakanlığından almış olduğumuz 1. Sınıf yurt kalite belgesi vermiş olduğumuz hizmetlerin dahilinde biz Lider Kız Öğrenci Yurdu aile olarak bir onur kaynağı olup bu farklılığı öğrencilerimize hissettirmekte ve yaşatmaktayız.

Etkinlikler

Öğrencilerin yıl içerisindeki okul yoğunluklarından dolayı zamanla günlerinin yoğun geçmesinden dolayı Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu olarak öğrencilerimize çeşitli eğlence aktiviteleri yaparak onlara moral vermekteyiz.

Ulaşım

Yurdumuz Eğitim Fakültesi ve Meslek Yüksek Okuluna yürüme mesafesi olarak 5 dk. da ulaşım imkanı ve ayrıca Şehirlerarası ve Şehiriçi Terminallere de 5 dk. lık yürüme mesafesinde bulunmaktayız.

Ek Bilgi

Özel Lider Kız Öğrenci Yurdu'nda konaklamakta olan öğrencilerimizin, yurt çalışanlarının güvenlik ve huzurunun sağlanması amacıyla, 24 saat boyunca CCTV kapalı devre güvenlik kameraları ve konusunda deneyimli güvenlik personeli ile hizmet verilmektedir. Yurdumuzun iç ve dış güvenliği toplam 17 kamera ile sağlanmaktadır. Ayrıca yurdumuzda yangınların önlenmesi amacına yönelik tüm odalar ve genel alanlarda yangın dedektörleri bulunmaktadır.