Erdem Erkek Öğrenci Pansiyonu

Erdem Erkek Öğrenci Pansiyonu Erdem Erkek Öğrenci Pansiyonu Erdem Erkek Öğrenci Pansiyonu Erdem Erkek Öğrenci Pansiyonu Erdem Erkek Öğrenci Pansiyonu Erdem Erkek Öğrenci Pansiyonu Erdem Erkek Öğrenci Pansiyonu Erdem Erkek Öğrenci Pansiyonu Erdem Erkek Öğrenci Pansiyonu Erdem Erkek Öğrenci Pansiyonu Erdem Erkek Öğrenci Pansiyonu Erdem Erkek Öğrenci Pansiyonu

Sevgili Cumhuriyet Üniversitesi Öğrencileri,

 

  Üniversite bilgidir, kültürdür, ilimdir, irfandır... Yepyeni bir sosyal çevre, kurulan sımsıcak dostluklar ve geleceğe atılan en büyük adımdır. Tüm bunların yanında baba ocağından ayrılma ve alınan ilk kişisel sorumluluktur.

  Özel Erdem Öğrenci Yurtları, hayatınızın geri kalanına etki edecek bu özel süreçte başta konaklama olmak üzere sağladığı tüm hizmetlerle en büyük destekçinizdir. Sizin için huzurlu güvenli ve konforlu bir yaşam alanı hazırlayan Özel Erdem Öğrenci Yurtları, tüm öğrencileri şehrin merkezinde, şehirle iç içe aktif bir yurt yaşamına davet etmektedir. 

 

3 KİŞİLİK ODALARDA HERŞEY DAHİL YAŞAM

Erdem Pansiyon, ailesinden ilk kez uzakta kalacak gençlerin eğitim hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla kompleks olarak planlanmıştırtır. Ayakkabısız girilen odaların yanı sıra kafeterya, yemek hane, etüt merkezi ve dinlenme alanı bulunmaktadır. Yedi kişiye bir banyo ve tuvaletin düştüğü binada çamaşır yıkama ve kurutma için ayrı mekanlar bulunmaktadır..

Erdem Pansiyonlarının diğer imkanlarını görmek için " Hizmetler " bölümüne bakınız.  

3 kişilik odalarda sadece 58 erkek öğrenci 

kontenjan mevcuttur. 

 

GÖZÜNÜZ ARKADA KALMASIN!

Erdem Öğrenci Pansiyonları içiniz rahat olsun, gözünüz arkada kalmasın diye kayıt yaptıran tüm öğrencileri hiçbir ekstra ücret istemeden ferdi kaza sigortası ile güvence altına alıyor, emanetinizi sigortalıyor. Yurtta, okulda, yolculukta, serviste, derste, piknikte, hatta ailelerinin yanında öğrencilerimizin başına gelebilecek kazalardan kendimizi sorumlu hissediyor, emanetlerinizi ferdi kaza sigortasıyla güvence altına alıyoruz.

Yurt Türü:
Yurt Tipi: Erkek
Telefon: 05465124060
GSM: 05465124060
WEB: www.erdempansiyonu.com
Kızılay Hizmet Binası Şarkışla/Sivas
Yetkili Kişi: Salih Arıtçı
Kapasite: 0 / 70
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Var
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Yok
Bilgisayar Odası : Yok
Asansör : Yok
Deprem Raporu : Var
Odalarda Balkon : Yok
Kafetarya : Var
Teras : Yok
Bahçe : Yok
Kütüphane : Yok
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Yok
Hobi Alanı : Yok
Revir : Yok
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Yok
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Var
Mutfak : Var
Su Deposu : Yok
Otopark : Var
Sığınak : Yok
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Yok
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Yok
Televizyon : Yok
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Yok
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Yok
Komidin : Yok
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Yok
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 12 Saat
Yemek : Kahvaltı, Akşam Yemeği
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Yok
Güvenlik Kamerası : Yok
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Yok
Giriş Güvenliği : Yok
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Yok
Oyun Odası : Yok

Avantajlar

Hoş Geldin Hediyesi!

Erdem öğrenci pansiyonlarına kayıt yaptıran tüm öğrencilere nevresim takımı hediye.

Erken Gelen Kazanıyor!

Erdem Kız Öğrenci Evlerini tercih eden öğrenciler sınırlı sayıdakı 3 kişilik odaya 4 kişilik fiyatına sahip oluyor. Kaydını erken yaptır KAZAN!

Hesapları Karıştıran Kampanya!

10 aylık ödemeyi peşin yapan öğrenciler 9 ay parası ödüyor. Erdemli olan kazanıyor.

Etkinlikler

Vize Eğlencesi Moral oldu!

Vize sınavları öncesi sınav stresin azalmak, öğrencilerimizin başarısını arttırmak için düzenlediğimiz gecede yetenekli öğrenciler ve yerel sanatçılar sahne aldı.Hiç bir ekstra ücret talep edilmeyen eğlenceye tüm Şarkışla Aşık Veysel Meslek Yüksek Okulu öğrencileri ve personeli  katıldı. Yaklaşık 500 öğrenci sınav öncesi kurtlarını döktü. 

 

Parola: "Alkolsüz ve Edepli"

Alkolsüz ve edepli sloganıyla yola çıkarak hazırlanan yıl başı eğlencemizde de yine tüm Şarkışla Aşık Veysel Meslek Yüksek Okulu öğrencileri güven içinde doyasıya eğlendi.

 

Açık Büfede Açık Açık Öğrenci Sorunları Konuşuldu

Pansiyonumuzda ikamet eden öğrencileri yerel seçimler öncesi ilçe yöneticileri ve siyasetçileriyle şehrin tanınmış restoranlarının birinde açık büfe kahvaltıda buluşturarak öğrenci sorunlarını gündeme getirdik. 

 

Rengimiz Yeşil-Beyaz

ŞAVMYO içinde düzenlenen bölümler arası halı saha turnuvasında Bilgisayar Bölümüne sponsoru Erdem Pansiyondu. Takımımız turnuvaya erken veda etti belki ama Gönülerin şampiyonu "Erdem Pansiyon" oldu.

 

Kalabalık aile piknikte!

Baharın heyecanınıda öğrencilerimizle paylaştık. Isınan havaları fırsat bilip tüm öğrencilerimiz ve ŞAVMYO öğretim görevlilerinide alarak soluğu Yapaltın Barajı Mesire alanında aldık. Baharı büyük bir aile gibi karşılayıp doyasına eğlendik.

 

Sonuna Kadar Yanınızdayız!

Erdem Pansiyon öğrencilerinin ilk günden son güne kadar yanında olduğunu düzenleği ve desteklediği etkinliklerle gösterdi. Öğrencilerinin okul hayatının son gününü unutulmaz kılmak isteyen Erdem Pansiyon 2013-214 Mezuniyet törenlerinin "Ana Sponsoru" oldu. Kurulan dev platfomda gerçekleştirilen tören müzik şöleniyle son buldu.

Ulaşım

Türkiye'de yok 15 Dakikada 1 Servis

Şarkışla İlçe Merkezinde bulunan Erdem Öğrenci Pansiyonları, ilçedeki tüm kamu kurumları, bankalar ve alış veriş merkezlerine 5 dakika (yüküme mesafesi) Şarkışla Aşık Veysel Yüksek Okuluna 15 dakika (yürüme mesafesi) uzaklıktadır. Şehir merkezi ve yüksek okul arasında özel halk otobüsleri tarafından toplu ulaşım hizmeti verilmektedir.