Borahan Kız Öğrenci Apart

Borahan Kız Öğrenci Apart Borahan Kız Öğrenci Apart Borahan Kız Öğrenci Apart Borahan Kız Öğrenci Apart Borahan Kız Öğrenci Apart Borahan Kız Öğrenci Apart Borahan Kız Öğrenci Apart Borahan Kız Öğrenci Apart Borahan Kız Öğrenci Apart Borahan Kız Öğrenci Apart Borahan Kız Öğrenci Apart Borahan Kız Öğrenci Apart Borahan Kız Öğrenci Apart Borahan Kız Öğrenci Apart Borahan Kız Öğrenci Apart Borahan Kız Öğrenci Apart Borahan Kız Öğrenci Apart Borahan Kız Öğrenci Apart Borahan Kız Öğrenci Apart Borahan Kız Öğrenci Apart Borahan Kız Öğrenci Apart Borahan Kız Öğrenci Apart Borahan Kız Öğrenci Apart

Bora-Han Apart   Kız Öğrenci Yurdumuz hiç bir şekilde vakıf, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaate bağlı değildir. Yurdumuz 12 ay hizmet vermekte ve çalışan, master veya staj yapan öğrencilere de yurdumuzda konaklama imkanı sunulmaktadır. Binamız deprem yönetmeliğine uygun olarak inşaa edilmiş olup KTÜ’den alınmış Deprem Raporuna da sahiptir. Atatürk ilke ve devrimlerinden hiçbir zaman ödün vermeyen, çağdaş yönetim anlayışıyla yola çıkan, Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde hizmet veren yurdumuzun birinci ilkesi; öğrencilerimize güvenli, konforlu ve aile sıcaklığında konaklama imkanı sunmaktadır. 2016 yılında faaliyete başlayan yurdumuz; başarının çalışma şartlarıyladoğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde, tecrübeli yönetimi, güler yüzlü personeliyle kendini tercih edenlere en iyi hizmeti vererek öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamayı amaçlamaktadır. Lüks Apartımız  kombi  ısıtma sistemi, asansör,klima, wireless (kablosuz)internet bağlantısı ile birlikte her odada buzdolabı , her odada tv , su ısıtıcısı ,  çamaşır makinesi imkanları ile öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.Yurdumuz, güvenlik açısından son derece güvenli olup, 24 saat güvenlik elemanı bulunmaktadır.ayrıca servis imkanımız mevcuttur     APARTIMIZ SIFIR OLUP, ODALAR SON DERECE MODERN DÖŞENMİŞTİR. SUNDUĞU KONFOR VE İMKANLARLA  BORAHAN APART TRABZON'UN  EN LÜKS APARTI OLMA ÖZELLİĞİNE SAHİPTİR.   DİKKAT !!!  APARTIMIZI GÖRMEDEN KARAR VERMEYİN ..!!        * Tonyalı İnşaat Taahhüt Şirketi Kuruluşudur.  

Yurt Türü:
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 05444311791 - 05324311791
GSM: 05444311791 - 05324311791
WEB: www.borahanapart.com
Kayabaşı Sk. 61080 Merkez/Trabzon
Yetkili Kişi: Belirtilmemiş
Kapasite: 0 / 0
Sanal Tur: Mevcut Değil

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Yok
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Yok
Valiz Odası : Yok
Bilgisayar Odası : Yok
Asansör : Var
Deprem Raporu : Var
Odalarda Balkon : Var
Kafetarya : Yok
Teras : Var
Bahçe : Yok
Kütüphane : Yok
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Yok
Hobi Alanı : Yok
Revir : Yok
Etüd Salonu : Yok
Çamaşır Odası : Yok
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Yok
Mutfak : Var
Su Deposu : Var
Otopark : Var
Sığınak : Var
Market : Var

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Var
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Var
Televizyon : Var
Klima : Var
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Var
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Var
Komidin : Var
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu :
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 24 Saat
Yemek :
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri :
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği :
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Yok
Oyun Odası : Yok

Ulaşım

Yurdumuzda öğrenci ders saatlerine göre periyodik olarak düzenlenmiş servis saatleri koyulmaktadır. KTÜ’Ye özel araçla Yurdumuzdan 5 dakika’dayürüyerek dakikada ulaşıılır. . Yurdumuzun çok yakınında otobüs durağı bulunmaktadır. Durakdan 5 dakikada bir özel yada belediye otobüsü geçmektedir. Yurdumuz Trabzon’daki yurtlar arasında Üniversiteye en yakın yurtlartdan biridir.