Özel Elif Kız Öğrenci Yurdu

Özel Elif Kız Öğrenci Yurdu Özel Elif Kız Öğrenci Yurdu Özel Elif Kız Öğrenci Yurdu Özel Elif Kız Öğrenci Yurdu Özel Elif Kız Öğrenci Yurdu Özel Elif Kız Öğrenci Yurdu Özel Elif Kız Öğrenci Yurdu Özel Elif Kız Öğrenci Yurdu Özel Elif Kız Öğrenci Yurdu Özel Elif Kız Öğrenci Yurdu Özel Elif Kız Öğrenci Yurdu Özel Elif Kız Öğrenci Yurdu Özel Elif Kız Öğrenci Yurdu Özel Elif Kız Öğrenci Yurdu Özel Elif Kız Öğrenci Yurdu Özel Elif Kız Öğrenci Yurdu

Yalova Ünivesitesi Yalova Meslek Yüksekokulunu Kazanan öğrencilere hitap eden Yalova Özel Elif Kız Öğrenci Yurdu, 1-2-3-4 kişilik olup odalar ve banyolardan oluşmakta olup, haftada 2 kez yurt personeli tarafından titizlikle temizlenmektedir. Nevresim takımları öğrencinin talebi doğrultusunda süre gözetmeksizin değiştirilmektedir. Not: Yurt görevlileri nevresim takımlarını gençlerin istekleri dışında 6 günde bir zorunlu olarak değiştirir. Yurdumuzda her daire içinde balkon ve banyo mevcuttur.Yurdumuz Yalova meslek yüksek okulunun tam yanında olduğu için öğrencilerimiz minibüs ve servis beklemek ile oyalanmayacaklar vakitlerini yurdun huzurlu ortamında geçireceklerdir.Kış şartlarını düşünürsek soğuktan korunmuş olacaklar aynı zamanda minibüse ayıracakları bütçe kendilerine kalacaktır

Yurt Türü: Özel
Yurt Tipi: Kız
Telefon: 02268142633 - 02268142635
Fax: 02268128305
GSM: 05559939772
WEB: www.yalovaelifyurdu.com
Vatan Cad. Nar Sok. No: 5 ( Fakülte Yanı ) Merkez/Yalova
Yetkili Kişi: Mustafa Tutuk
Kapasite: 0 / 168
Sanal Tur: Sanal Tur görüntüle!

Bina Özellikleri

Dinlenme Odası : Yok
TV Odası : Yok
Çizim Odası : Var
Valiz Odası : Var
Bilgisayar Odası : Yok
Asansör : Var
Deprem Raporu : Var
Odalarda Balkon : Yok
Kafetarya : Var
Teras : Yok
Bahçe : Var
Kütüphane : Yok
Isıtma Tipi : Merkezi Sistem
Jeneratör : Var
Hobi Alanı : Yok
Revir : Var
Etüd Salonu : Var
Çamaşır Odası : Var
Ütü Odası : Var
Yangın Uyarı Sistemi : Var
Yangın Merdiveni : Var
Konferans Salonu : Yok
Kantin : Var
Mutfak : Yok
Su Deposu : Var
Otopark : Yok
Sığınak : Var
Market : Yok

Oda Özellikleri

Buzdolabı : Yok
Çalışma Masası : Var
Oda Tipleri : Var
Televizyon : Var
Klima : Yok
Kişisel Dolap : Var
Oda Telefonu : Yok
24 Saat Sınırsız İnternet : Var
Ortopedik Yatak : Yok
Kitaplık : Var
Komidin : Yok
Özel Kasa : Yok

Hizmetler

Spor Salonu : Yok
Hamam : Yok
Havuz : Yok
Sauna : Yok
Yönetici : 24 Saat
Yemek : Yok
Sinema Odası : Yok
Kuaför : Yok
TV Özellikleri : Lig TV
Güvenlik Kamerası : Var
Temizlik : Var
Sıcak Su : Var
Özel Güvenlik : Var
Giriş Güvenliği : Parmak İzi Okuma
Extranet : Yok
Veli Odası : Yok
Oda Servisi : Yok
Ücretsiz Servis : Var
Oyun Odası : Yok

Avantajlar

Binamızda asansör,yedek su depoları ve jeneratör bulunmaktadır.Doğalgaz ile ısınmakta olun tesisimizde 24 saat sıcak su mevcuttur.Isınma tesisatımızda bulunan kontrol sistemi ile kaloriferlerimiz dışarıdaki sıcaklığa göre otomatik olarak çalışmakta ve kapanmaktadır.Elektrik,tesisat ve ısınma ile diğer teknik konularda oluşabilecek tüm arızaların kısa sürede giderilebilmesi ve düzenli olarak bakım yapılması için istihdam edilen Teknik personelimiz,24 saat hizmet vermektedir.Öğrenci katlarında ve tüm umumi yerlerde anons sistemi ve belirli saatlerde müzik yayın sistemi bulunmaktadır. Yurdumuz bünyesinde bulunan telefon sistemi, modern ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlanmıştır. Robot sisteminin kullanıldığı yurdumuzda dışarıdan yapılan aramalarda öğrencilerimizin odasına direk olarak bağlantı yapılabilmektedir.
 

Etkinlikler

öğrencilerimizden gelecek talepler doğrultusunda yapılan sosyal ve kültürel geziler...
 

Ulaşım

Yurdumuz Yalova Üniversitesi veYalova meslek yüksek okulunun tam yanındadır.şehir merkezine 1km.mesafede olup günün çeşitli saatlerinde merkeze ücretsiz servisimiz bulunmaktadır.
 

Ek Bilgi

Elif Öğrenci Yurdunun inşaatı 2004 yılında başlamış olup 2005 yılında tamamlanmıştır. Son teknolojinin kullanıldığı binamızda üst düzey yangın söndürme sistemi, yangın ihbar sistemi, güvenlik alarmı , 3 adet yangın merdiveni, acil çıkışlar mevcuttur. Yurdumuzun tüm koridorlarında ve dış cephelerinde kamera mevcuttur. Ayrıca yedek su deposu ,jeneratör, sığınak her zaman hazır vaziyettedir. Öğrencilerimizin rahatı için her odada kesintisiz internet ,wifi, telefon ve banyo vardır. İsteyen öğrencilerimiz tv getirebilmektedir Yurdumuz Kız ve Erkek öğrencilere ayrı bölümlerde hizmet vermektedir. Dışarıdan girişi bulunan kafeteryamız ortak kullanılan tek bölümümüzdür.